Gry na prawdziwe pieniądze 3 Card Brag


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


3 Card Brag od Playtech - to zabawna i dynamiczna gra w karty z atrakcyjnymi kursami i gwarantowanym przez procenta ogólnym zwrotem na poziomie 98%!

3 Card Brag

Developer Studio Playtech, producent oprogramowania do kasyn online, już od dawna specjalizuje się nie tylko na slotach wideo. Proste gry karciane z prostymi zasadami i szybkim tempem gry stały się popularne na rynku hazardu internetowego. Szybko odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie, firma tworzy gry w karty jedną po drugiej, a wśród nich - trzy kartowy brag (chwalipięta), prosta i dynamiczna gra, która jest obecnie prezentowana w Internecie.

3 Card Brag - darmowe gry na pieniądze
3 Card Brag

Co to za gra - Brag?

Według niektórych historyków, badających rozwój hazardu, brag mógłby być przodkiem współczesnego pokera – hazardowego króla kart. Chwalipięta (brag) przewiduje obecność 52 kart bez jokerów. W grze musisz zebrać kombinacje kart, które zgodnie z zasadami zostaną wyznaczone, jako wygrywające i postarać się zebrać cenniejszą kombinacje niż przeciwnik - prawdziwy gamer lub dealer.

3-Card Brag od Playtech - to gra przeciwko wirtualnego dealera sam na sam. Odbywa się w następujący sposób:

 • Przede wszystkim jest wyznaczany rozmiar zakładu (w grze internetowej minimalna wielkość wynosi 0,5, a maksymalna - 5 kredytów). Stawiasz na pole "obowiązkowa opłata" (dalej - ante), po czym gra jest uruchamiana.
 • Krupier rozdaje po trzy karty – sobie i graczu. Użytkownik może zobaczyć tylko swoje własne karty. Karty przeciwnika na stole zostają zakryte.
 • Oceniając swoje karty gracz podejmuje decyzję - pasować lub dokonać kolejnego zakładu na pole "Play".
 • Po tym jak gamer podjął decyzję, karty krupiera zostają odkryte. Kombinacje są porównywane. Ci, którzy mają najlepsze karty na rękach - dostają nagrodę. Jeżeli już w poprzednim kroku gracz postanowił spasować – on traci swój zakład na ante, który jest liczony, jako wygrana dla przeciwnika.

Kombinacje w trzykartowym chwalipięcie

Aby zrozumieć, jakie zwycięskie karty okazały się w rękach gracza, trzeba wiedzieć, na jakiej podstawie są układane kombinacje. W grze mogą brać udział:

 • Pojedyncze karty (ich cenność zależy od starszeństwa w talii). Na przykład, as jest starszy od króla, król starszy od damy, etc.
 • Pary. Pary są zawsze wyceniane wyżej niż pojedyncze karty. Więc, dwie szóstki są warte więcej niż jeden as. Jednakże, jeśli w rękach przeciwnika okaże się również para, to zwycięską kombinacją będzie ta, która będzie miała wyższy nominał: dwie dziewiątki starsze niż dwie szóstki.
 • Kombinacje z trzech kart. Analogicznie do poprzedniego przykładu - trzy karty mają wartość większą niż jedna lub dwie, niezależnie od wartości. Trzy czwórki pokonają dwa asy. Jeśli twój przeciwnik również ma trzy identyczne karty na rękach, to zwycięstwo będzie wyznaczone według starszeństwa.

Najbardziej "drogimi" w chwalipięcie są uważane asy i dwójki. Ale w kombinacjach z trzech kart najbardziej cenne jest połączenie 3-3-3.

Gra bonusowa

3-Card Brag od Playtech posiada również gry bonusowe. Zakład na polu "Bonus" robi się równocześnie z ante, ale gra się niezależnie. Zakład ten jest wypłacany oddzielnie, jeśli na rękę przyjdzie jedna lub kilka kombinacji z własnymi kursami:

 • Para wypłacana jest 1:1.
 • Kolor - 4:1.
 • Strit - 6:1.
 • Poker - 30:1.
 • Tris - 40:1.

Według producenta, w zakład na "Bonus" są włączone 97.86% ogólnych wypłat.

Interfejs gry

Gdy gracz zrozumiał podstawowe zasady chwalipięty, kierować grą online 3-Card Brag od Playtech nie będzie trudnym wezwaniem. Na każdym etapie gry na dole ekranu będą pojawiać się przyciski wskazujące następne działania. Kiedy gracz dokona zakładu ante, pojawią się przyciski:

 • "Dual Rate" - w ten sposób zakład będzie podwojony, zgodnie z wybranym nominałem.
 • "Anuluj" - usuwa ostatni postawiony żeton. Na przykład, możesz postawić na Ante 3 żetony o nominałach 5, a następnie - zmienić zdanie i zdecydować się na obniżenie zakładu. Można to zrobić poprzez naciśnięcie przycisku "Anuluj".
 • "Usuń wszystkie zakłady" - kasuje wszystkie żetony, umieszczone na polu.

Kiedy zakład jest wykonany należy nacisnąć przycisk "Wydać karty". Po tym gra oferuje dwa nowe przyciski:

 • "Play" - za pomocą tego przycisku można dokonać zakładu na pole "play" i czekać, kiedy dealer otworzy swoje karty.
 • "Pas" - przycisk który oznacza rezygnację z gry. Jeśli uważasz że kombinacja na rękach nie jest wystarczająco dobra, to można zrezygnować z drugiego zakładu, ale w ten sposób automatycznie tracisz swój zakład ante.

Po ujawnieniu kart krupiera zostanie przyznana nagroda lub przegrana i można rozpocząć nową rundę gry.