Gra na wygranie pieniędzy 3 Clowns Scratch


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


3 Clowns Scratch - to błyskawiczna wirtualna loteria od firmy Playtech. Zdrap warstwę ochronną i odbierz wielką wygraną po najwyższym kursie!

3 Clowns Scratch – gra-zdrapka od Playtech

Loterie i wszystkie jej rodzaje mocno zakorzeniły się na rynku hazardowej rozrywki. Wiele osób nawet nie uważa się za hazardowych graczy, ale od czasu do czasu ryzykują i kupują loteryjne bilety lub próbują swoich sił w grze z szybką natychmiastową wygraną. Zdrapki odnoszą się do takich szybkich metod na uzyskanie okrągłej sumy.

Firma Playtech, słynny twórca wersji gier wideo dla kasyn, nie zapomniał o fanach zdrapek. I tak, w 2014 roku, studio wydało swoją grę-zdrapkę, która nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i strategii. 3 Clowns Scratch – to wirtualna wersja błyskawicznej loterii, która może przynieść ogromną wygraną po najwyższych kursach.

3 Clowns Scratch przez internet
3 Clowns Scratch

Zasady gier-zdrapek

Zdrapki - to wariant błyskawicznej loterii, w której gracz nie ma możliwości wybrać kombinacji, a czeka na losowanie nagród. W rzeczywistości, bilety dla takich gier są drukowane wcześniej. Pola z numerami lub obrazkami są pokryte nieprzezroczystą warstwą, która musi być zdrapywana, aby zobaczyć wynik. Stąd i nazwa "zdrapka" - z angielskiego "Scratch".

Karty są rozgrywane za wyznaczonymi kursami i sugerują wygraną, jeśli pod warstwą ochronną znalazła się zwycięska kombinacja. Najczęściej, zdrapkami są pola komórek 3x3, w których znajdują się pewne obrazki. Najbardziej zasady działania kart są podobne do gry na slotach z trzema bębnami: zgromadziwszy połączenie identycznych symboli w jednej linii gry – otrzymacie wypłatę.

Zdrapki 3x3 mają 8 linii, na których można zbierać kombinacje:

  • 3 poziomych linii.
  • 3 pionowych linii.
  • 2 ukośnych linii.

Jeśli na jednej z linii jest wymagana kombinacja (trzy identyczne obrazki), gracz otrzymuje natychmiastową wypłatę.

Jak grać 3 Clowns Scratch

3 Clowns Scratch – to cyfrowa wersja błyskawicznych loterii, głównym tematem której stał się cyrk. Jak sama nazwa wskazuje, zwycięskim symbolem w grze jest uważany wizerunek klauna. Połączenie tych obrazków gamer będzie szukać pod warstwą ochronną.

W przeciwieństwie do standardowych gier zdrapek, oferowanych w offline, 3 Clowns Scratch ma możliwość robienia zakładów. Stawki wahają się od 0,5 do 20 kredytów (odpowiednio do pieniędzy kraju, w którym grasz). Gra oferuje również system losowych współczynników, służących do oceny zwycięskiego zakładu.

Zatem, trzy klauni w jednym rzędzie, w zależności od wielkości zakładu i współczynnika losowego, mogą przynieść sporą sumę do wypłaty. Maksymalny mnożnik - x10 000, który przy zakładzie w 1 kredyt przyniesie wygraną w wysokości 10 000 kredytów, a przy maksymalnym zakładzie - 200 000.

Wszystko, co trzeba zrobić gamerowi - to wnieść depozyt, wybrać rozmiar zakładu i kliknąć "Play". Sam proces gry użytkownik może zoptymalizować w najwygodniejszy dla siebie sposób. Wirtualna warstwa ochronna może zostać usunięta:

  • Ręcznie, klikając myszką na każdą pojedynczą komórkę.
  • Usunąć warstwę z wszystkich kart na raz przez naciśnięcie przycisku "Play".
  • Używając trybu gry automatycznej - określając liczbę kart, z których pokrycie będzie usuwane automatycznie.

Podsumowanie

Gra na wygranie pieniędzy 3 Clowns Scratch – to prosta i jednocześnie ekscytująca rozrywka dla fanów gier ekspresowych. Zarządzanie w niej jest całkowicie proste, gra nie jest wyposażona w zbyt wiele funkcji i wskaźników. Wszystko, co musisz wiedzieć o grze jest wyświetlane na ekranie. Z prawej strony pola są wyjaśnienia zasad, z lewej - pokazany rozmiar zakładów i wygranych. Bezpośrednio pod kartami znajduje się przycisk "Play". Obok - pole do wyboru zakłady.

Tak więc, nawet niedoświadczony użytkownik, który gra po raz pierwszy, w łatwy sposób zrozumie zasady działania tej maszyny. W końcu - może otrzymać wielką nagrodę pieniężną.