Gry hazardowe na pieniądze American Roulette


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Zagraj w American Roulette od firmy BetSoft, zaufaj swemu szczęściu! Wysokie zakłady i wielkie wygrane czekają na ciebie!

American Roulette od BetSoft

Ruletka amerykańska od firmy BetSoft jest przykładem klasycznej gry kasynowej przeniesionej do przestrzeni wirtualnej. Realistyczna konstrukcja tworzy atmosferę całkowitego zanurzenia w grę, a proponowane opcje zakładów pomogą Ci grać z przyjemnością i wygrać. Zasady ruletki online są w pełni zgodne z zasadami i możliwościami amerykańskiej ruletki w prawdziwym kasynie.

American Roulette w internecie
American Roulette

Jak grać w American Roulette

American Roulette – to ruletka, gra w której jest prowadzona na 38 sektorach, z których 36 są równo podzielone między czerwonymi i czarnymi, a dwa są przeznaczone na zero i podwójne zero. Użytkownik otrzymuje pole do gry, na którym można umieścić zakłady. Ruletka zapewnia dwa rodzaje zakładów:

 • Wewnętrzne.
 • Zewnętrzne.

Stawki wewnętrzne - są to zakłady wykonane na konkretne liczby. Jest możliwość wykonania dowolnej liczby zakładów wewnętrznych, czy na jedną czy nawet na wszystkie 36 liczb, znajdujących się na sektorach koła ruletki.

Zewnętrzne zakłady - to dodatkowe zakłady które gracz może zrobić. Zwiększają szansę na wygraną. Wśród nich są:

 • 2 to 1 – zakład na rząd (12 numerów ułożonych w rzędzie).
 • 1st 12, 2nd 12, 3rd 12 - zakłady na grupę numerów umieszczonych w pierwszej, drugiej lub trzeciej części pola gry. 12 numerów w każdym pole.
 • Od 1 do 18 – zakład na pierwszą połowę pola z numerami.
 • Od 19 do 36 - zakład na drugą połowę pola (sektory od 19 do 36).
 • Even/Odd - zakłady na parzyste i/lub liczby nieparzyste.
 • Red/Black - zakłady na czerwone i/lub czarne sektory.

Kiedy gracz dokonał zakładu, pojawia się możliwość uruchomienia ruletki i oczekiwania na wynik. Warto pamiętać, że wewnętrzne zakłady są szacowane za współczynnikami, które są wyższe za współczynniki dla zewnętrznych zakładów. Wiec wygrana wewnętrznych zakładów przyniesie więcej nagród niż zysk kosztem zewnętrznych.

Sterowanie w grze American Roulette

Wyjaśnić sobie wszystkie niuanse sterowania w amerykańskiej ruletce nie jest trudne. Interfejs jest zwięzły i pouczający. Na każdym etapie gry on oferuje określony zakres działań. Tak, tylko rozpocząwszy grę, użytkownik może wybrać nominał żetonów dla zakładów. W grze jest przewidziany szereg możliwych zakładów od 0,25 do 100 punktów na jedno pole. Żetony są umieszczone w prawym dolnym rogu ekranu.

Pierwsze zakłady dokonywane są za pomocą myszki. Najechawszy kursorem na dowolną komórkę z pola gry, należy nacisnąć lewy przycisk, żeby postawić zakład.

Po tym jak zakłady zostały wykonane, w dolnej części ekranu pojawiają się przyciski:

 • Clear – przycisk, który oczyszcza pole z żetonów.
 • Spin - przycisk, który uruchamia spin ruletki.

Gdy koło zatrzymało się i konto gracza zostało zasilone według zakładów, należy oczyścić planszę poprzez naciśnięcie przycisku "Clear". Następnie gracz może ponownie stawiać zakłady, lub powtórzyć poprzednią stawkę naciskając "Repeat".

Oprócz przycisków sterujących, gra prezentuje gamerowi pola które wyświetlają informacje na temat obecnego stanu:

 • Bet - opisuje wielkość zakładów postawionych na spin.
 • Bal - wyświetla stan konta gracza.
 • W polu, w prawym górnym rogu ekranu, wykonanym w formie pisemnej deski, wyświetlają się liczby na którym zatrzymywała się kulka.

Śledząc te wskaźniki użytkownik może rozwinąć swoją własną strategię, opartą na danych statystycznych. A także zarządzać swoim bankrollem, regulując rozmiar zakładów.