Gry na prawdziwe pieniądze Bar 7’s przez internet


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 3
Risk game Więc
Theme Fruits
Lines 1
Respins Więc
Rows 3
Wild Nie

Bar 7's – to klasyczny slot wideo od największego dewelopera oprogramowania do gier hazardowych Novomatic. Szanse na wygraną powiększa opcja Nudge, a podwoić wygraną z każdej rundy można dzięki Risk Game.

Automat do gier Bar 7's

Bar 7's – to klasyczna gra na prawdziwe pieniądze przez internet na automacie od Novomatic, wiodącego austriackiego producenta interfejsów dla kasyn online. Slot ma bardzo prostą i nieskomplikowaną grafikę, miły dźwięk i soundtrack, jedną linie do wypłat oraz trzy bębny. Istnieje funkcja gry automatycznej, a z dodatkowych funkcji - tylko opcja Nudge, która aktywuje respiny. Użytkownicy mogą również zagrać w Risk Game po każdej wygranej rundzie gry w ktorych zarabia sie prawdziwe pieniadze.

Bar 7s na pieniądze
Bar 7's

Cechy gry online na prawdziwe pieniądze

Automat Bar 7's jest dostępny w dwóch wersjach: gra na prawdziwe pieniądze i bezpłatna wersja demo. Nowi użytkownicy powinni rozpocząć zapoznanie ze slotem wideo z tej drugiej wersji gry maszynowe na prawdziwe pieniądze. W niej system emituje kredyt w grze waluty. Ponadto tryb demo nie wymaga rejestracji. Maszyna jest uruchamiana natychmiast po załadowaniu strony z Bar 7's w kasynie online.

Linia do wypłaty tutaj jest tylko jedna i znajduje się po środku bębna gry w ktorych mozna wygrac pieniadze. Gracze obracają bębny i symbole losowo łączą się w kombinacje - wygrywające czy puste.

Jak kierować automatem Bar 7's

Menu konfiguracyjne jest pod bębnami gry hazardowe pieniądze. Od lewej do prawej strony znajdują się następujące przyciski:

  • Autoplay. Przycisk do uruchomienia serii ciągłych obrotów. Kliknijcie na niego i bębny będą obracać się aż zabraknie pieniędzy na koncie, albo ich nie zatrzymacie, naciskając ponownie ten przycisk.
  • Paytable. Jest to tabela z informacjami o symbolach, zwycięskich kombinacjach i ich wartości dla rundy na wybranych warunkach.
  • Bet. Przycisk, który służy dla dostosowania rozmiaru zakładu.
  • Gamble/More info. Przycisk z zasadami oraz opisem automatu w języku angielskim. Kliknijcie tutaj przed grą aby znaleźć szczegółowe informacje o Bar 7's.
  • Start. Przycisk do uruchomienia jednego obrotu gry na pieniądze przez internet.

Bieżący stan konta gracza jest wyświetlany po lewej stronie w oknie Credit nad panelem do sterowania. Po prawej stronie znajduje się kolumna Last Win - tutaj wyświetla się ostatnia wygrana użytkownika.

Symbole i kombinacje gry online na pieniądze

Proste symbole – to BAR, dzwoneczek, siódemka i czereśnie. Aby wygrać rundę należy zebrać kombinację trzech identycznych symboli tej gry na pieniądze automaty. Maksymalną wygraną przyniesie kombinacja z symboli BAR.

Jeśli na aktywnej linii wypadły dwa identyczne symbole, to uruchamia się opcja automatycznego ponownego wirowania Nudge (pod bębnami pojawiają się napisy Hold). Obraca się bęben na którym brakuje niezbędnego do zwycięstwa symbolu (pozostałe dwa nie obracają się). Jeśli macie szczęście i wypadnie potrzebny symbol podczas tego respinu, to wygrywacie rundę i otrzymujecie prawo do gry w Risk Game.

Risk Game

Automat oferuje dodatkową rundę bonusową po każdej wygranej. Macie szansę aby zwiększyć wypłatę. Żeby tego dokonać trzeba zgadnąć rodzaj karty: czarny lub czerwony. Odpowiecie poprawnie – wracacie do gry głównej ze zwycięstwem. Jeśli pomylicie się, to dalej idziecie z niczym.

Porady dla początkujących

Kilka zaleceń doświadczonych graczy o tym, jak zwiększyć szanse na wygraną w slocie Bar 7's:

  • Unikajcie krótkich serii rund.
  • Grajcie na średnich zakładach.
  • Stopniowo zwiększajcie zakład po każdym zwycięstwie.
  • Zróbcie sobie przerwę po długiej serii zwycięstw gry na prawdziwe pieniądze forum.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!