Gry o pieniądze Blackjack Scratch


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Blackjack Scratch od Playtech – to oryginalna modyfikacja popularnej gry karcianej dla użytkowników kasyn internetowych. Zagraj w Blackjack Scratch i odkryj dla siebie ulubioną grę hazardową od nowej strony!

Gra Blackjack Scratch od Playtech

W celu przyciągnięcia większej liczby graczy do swoich produktów producenci oprogramowania dla hazardu uciekają się do różnych sztuczek, tworząc oryginalne i niezwykłe gry. Blackjack Scratch od Playtech jest doskonałym temu przykładem. Ta gra jest unikalną mieszanką emulatora gier karcianych i gier zdrapek. Jej główną cechą wyróżniającą jest to, że tutaj jedna karta jest układana otwartą, podczas gdy druga ma powłokę ochronną, która powinna zostać zdrapana. Dopiero po tym jej nominał stanie się wiadomy graczu.

Blackjack Scratch – gry o pieniądze w Internecie
Blackjack Scratch

Budowa gry Blackjack Scratch

Pole gry składa się z trzech głównych elementów:

  • Ręce gracza.
  • Ręce dealera.
  • Panel sterowania zakładem.

Gracz ma aż "trzy ręki", które są grane jednocześnie. Zapewnia to użytkownikowi pewne zalety, ponieważ w krupiera kasyna jest tylko jedna kombinacja. Karty znajdują się na zielonym tle, upodobniając się do stołu blackjacka. Gdy gamer klika przycisk SCRATCH - aktywuje się animacja, pokazująca usuwanie powłoki ochronnej. Następnie staje się znana wartość górnej karty i zwycięzca zostaje ustalony. Na panelu sterowania można ustalić wielkość zakładu, przetasować talię kart, uruchomić grę w trybie automatycznym i usunąć pokrycie wszystkich kart. Muzyka w Blackjack Scratch jest nieobecna. Nie umieszczono także komunikatów głosowych, które można znaleźć w innych emulatorów gier karcianych od Playtech. Ogólnie rzecz biorąc, interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, co sprawia, że ta gra - to dobry wybór dla początkujących, zwłaszcza w połączeniu z bardzo prostymi zasadami.

Przepisy w Blackjack Scratch od Playtech

Blackjack Scratch ma znaczącą różnice w stosunku do klasycznej wersji gry. Tradycyjne metody punktacji nie działają tutaj. Użytkownik otrzymuje tę punkty, które są wyświetlane poniżej zwycięskich kart. Dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie, podwojenie, dodatkowe karty lub split w Blackjack Scratch nie zostali przewidziane. Gracz wygrywa w przypadku, gdy co najmniej jedna jego ręka ma więcej punktów niż dealer. Nominał kart jest wyznaczany administracją kasyna indywidualnie. Gra nie przewiduje premii i funkcji bonusowych. Ale to nie czyni ją mniej interesującą, i w każdym przypadku, gracz może dostać od tej rozrywki hazardowej wiele pozytywów. Użytkownicy kasyn online mogą przetestować zdrapki z elementami blackjacka z zakładami warunkowymi w trybie demo.

Jak wygrać w Blackjack Scratch?

Blackjack Scratch - to gra karciana, wynik której w dużej mierze zależy od generatora liczb losowych. W związku z tą cechą, rozwój i stosowanie jakiejkolwiek strategii będzie stratą czasu. Format gry zdrapki został zaprojektowany, przede wszystkim, w celu sprawdzenia, czy gracz ma dziś powodzenie w Jej Wysokości Fortuny. Ta gra jest dobra ponieważ nie wymaga od użytkownika zagłębienia się w skomplikowane przepisy, w celu opracowania strategii i zaplanowania każdego ruchu. Od blackjacku tutaj, w rzeczywistości, pozostali jedynie design i nazwa. Blackjack Scratch od Playtech spodoba się graczom, którzy są zmęczeni klasycznymi grami karcianymi i szukają prostej i dostępnej rozgrywki.