Gra na realne pieniądze Book of Ra Deluxe - graj i zarabiaj


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Automat Book of Ra Deluxe od Greentube różni się od pierwszej wersji gry poprawioną grafiką i zwiększoną liczbą linii. W slocie są obecne gra bonusowa oraz możliwość aktywacji gry na podwojenie

Maszyna do gier Book of Ra Deluxe od Greentube

Gra na realne pieniadze w automacie do gier ook of Ra Deluxe od Greentube - to kolejna wersja słynnej gry od Novomatic Book of Ra. Zaktualizowane urządzenie zachowało fabule i znaki z oryginalnej wersji gry, ale ma lepszą grafikę i aż dziesięć linii.

Book of Ra Deluxe na wirtualne pieniądze
Book of Ra Deluxe

Konstrukcja paneli do sterowania gry na pieniądze bez depozytu

Panel sterowania urządzenia nie uległa istotnym zmianom. W lewym dolnym rogu znajduje się okno, pokazujące stan konta gamera. Po prawej stronie znajdują się menu, którymi można ustawić parametry darmowe gry na prawdziwe pieniądze:

  • Lines - określa liczbę linii.
  • Bet Line - ustawia rozmiar zakładu w monetach na linię gry online na prawdziwa kase.
  • Bet - okno informacyjne, wskazujące łączną kwotę zakładu.

Wszystkie parametry są zmieniane za pomocą małych przycisków -/+, znajdujących się w tych menu gry hazardowe maszyny na pieniądze.

Przyciski Start i Autoplay aktywują pojedyncze i ciągłe obroty bębna, odpowiednio.

Tradycyjnie, w automacie Book of Ra Deluxe jest przewidziany tryb darmowej gry. W tym emulatorze gracz dostaje 1000 kredytów do zabawy. Bilans łatwo odnawia się. Jeśli liczba kredytów zostanie wyczerpana wystarczy odnowić stronę, a budżet wirtualny ponownie będzie napełniony tysiącem monet gry na wirtualne pieniądze.

Symbole maszyny do gry na pieniądze przez internet

Symbole slotu Book of Ra Deluxe są warunkowo podzielone na kilka kategorii, co pozwala na łatwe określenie wartości obrazków już wizualnie. Symbole z oznaczeniami literowymi nie niosą znaczących wypłat, ale one to kompensują częstotliwością wypadnięć. Symbole ze zdjęciami są cenniejsze, ale jest mniejsze prawdopodobieństwo utworzenia zwycięskich sekwencji z nich. Aby zobaczyć dokładne rozmiary wypłat za każdy symbol, należy otworzyć menu Paytable tej gry zarabiaj pieniadze.

Do oddzielnej kategorii należą znaki specjalne. W grze są funkcje dwóch znaków specjalnych, ale nimi został nadzielony tylko jeden symbol – główny symbol gry z obrazkiem księgi Ra. Ten obrazek jest zdolny do:

  • Tworzenia oddzielnych połączeń w aktywnej linii tej gry na pieniadze.
  • Zamieniania innych symboli w połączeniach.
  • Wykonywania funkcji scattera. Innymi słowami, wypadnięcie trzech symboli poza sekwencją również przynosi korzyści pieniężne. Ponadto, połączenie 3-5 scatterów aktywuje grę bonusową.

Zasady gry bonusowej

Zasady gry bonusowej przewidują dziesięć darmowych spinów. Podczas darmowych obrotów jest aktywowany dodatkowy znak. On jest w stanie zamienić trzy pozycje na bębnie w celu utworzenia zwycięskiej sekwencji, ale nie może zastąpić symbol Wild. Opcja ta działa tylko gdy na ekranie jest liczba symboli wystarczająca dla kombinacji. Konkretny znak, który jest przypisany do tej funkcji wyznacza się losowo i wyświetla na stronie książki przed rozpoczęciem gry bonusowej. Powtórne wypadnięcie trójnego scattera, podczas sesji bonusowej, zwiększa trwanie gry na ktorych mozna zarobic pieniadze.

Risk Game

Dodatkową funkcją dla ewentualnego zwiększenia wypłaty jest gra na podwojenie. Jej aktywacja jest możliwa po każdym zwycięskim spinie. W tym przypadku, na wyświetlaczu pojawiają się klawisze – Collect (dla wypłaty nagrody na konto) i Gamble (aby uruchomić Risk Game). W tym ostatnim przypadku, gracz jest zapraszany do odgadnięcia rodzaju zakrytej karty. Prawidłowa odpowiedź dwukrotnie zwiększa wypłatę, zła - wyzerowuje.

Czy należy zaryzykować, każdy gracz decyduje na własną rękę. Może również w dowolnym momencie przerwać grę. Aktywacja rundy na podwojenie nie jest dostępna w trybie gry automatycznej.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!