Gra na pieniądze Disco Spins - graj i zarabiaj


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Disco Spins - automat od największego szwedzkiego dewelopera NetEnt. Pięć symboli Wild, scatter, darmowe obroty i obroty bonusowe nie pozostawią bez wygranej ani jednego gracza!

Slot video Disco Spins

Gra na pieniądze przez internet Disco Spins – to slot od wiodącego szwedzkiego developera Net Entertainment. Interfejs działa na zasadzie generatora liczb losowych. Zadaniem użytkownika jest zebranie zwycięskich kombinacji.

Disco Spins za pieniądze
Disco Spins

Cechy techniczne Disco Spins

Ta gra na pieniadze przez internet posiada:

 • Pięć bębnów.
 • Dwadzieścia aktywnych linii do wypłat.
 • Pięć symboli Wild.
 • Symbol scatter dla free spinów lub dodatkowej rundy bonusowej.
 • Opcja gry automatycznej.

Opis gameplayu gry na pieniądze bez depozytu

Gra na pieniądze w internecie Disco Spins działa w dwóch trybach: standardowa gra z zakładami na prawdziwe pieniądze i Free to play. Druga wersja w tym slocie wideo nazywa się Play for fun. Jest to darmowa wersja gry w której system automatycznie nalicza kredyt na grę. Bębny kręcą się za tę walutę gry.

Wersja demo gry za pieniądze nie wymaga rejestracji, pobierania i instalowania oprogramowania klienckiego. Użytkownicy mogą grać bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Slot video Disco Spins startuje natychmiast po załadowaniu strony z automatem do gier na stronie kasyna internetowego. Przed graczem wyświetla się wstępny filmik. Kliknijcie CONTINUE, aby pominąć go i przejść do samego procesu gry, lub odczekajcie kilka sekund.

W Disco Spins jest pięć bębnów i dwadzieścia linii do wypłat (użytkownicy nie mogą ustawić ich liczbę). Położenie każdej linii można zobaczyć w dwóch pionowych kolumnach, z lewej i prawej od bębnów. Wystarczy przesunąć kursor nad jeden z numerów.

Pod lewą kolumną aktywnych linii jest przycisk PAYTABLE. Jest to tabela z informacjami o symbolach, zwycięskich kombinacjach i ich wartości pieniężnej.

Panel do sterowania gry online na prawdziwe pieniądze

Od lewej do prawej pod bębnami do gry o pieniądze są następujące interfejsy:

 • LINES - okno, w którym wyświetlana jest liczba aktywnych linii.
 • LEVEL – regulator którym można zmieniać wielkość zakładu. Jest dziesięć poziomów stóp zakładów i można wybrać dowolny. Zakład jest wyświetlany w polu BET.
 • AUTOPLAY - rozpoczyna serię ciągłych obrotów (10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750 lub 1000 do wyboru).
 • Okrągły przycisk - uruchamia jeden obrót z ustawionymi parametrami.
 • MAX BET – obrót bębna z maksymalnym zakładem.
 • COIN VALUE - ustawia stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy.
 • COINS – stan konta gamera w walucie gry.

W lewym dolnym rogu ekranu można dostosować dźwięk slotu wideo, jakość obrazu, szybkość spinu i liczbę obrotów w trybie automatycznej gry. Jest też przycisk "?". Klikając na niego gamer zostanie przeniesiony do menu z pełnym opisem Disco Spins i reguł gry. Wszystkie informacje podane są w języku angielskim.

Symbole i zwycięskie kombinacje danej gry na pieniadze

W Disco Spins jest dziewięć prostych symboli. Zbierz kombinację z trzech lub więcej identycznych symboli i wygrasz rundę. Jeśli na liniach aktywnych będzie kilka wygrywających połączeń, to automat będzie je sumować.

Symboli Wild w grze jest pięć. Zastępują one wszystkie symbole tej gry online na prawdziwa kase z wyjątkiem scatterów. Pojawiają się na każdym z bębnów.

Połączenie trzech lub więcej symboli scatter sprawia że możliwe jest uzyskanie 15 free spinów lub 10 disco spinów na wybór. Scattery pojawiają się tylko na 3, 4 i 5 bębnach.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!