Gry na pieniądze Evolution bez depozytu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Science
Lines 25
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Evolution – jeszcze jeden automat do gier od wiodącej szwedzkiej firmy NetEnt z wysokimi szansami na wygraną. Wysokie prawdopodobieństwo wygranej gwarantuje duża liczba linii aktywnych, symbol Wild i darmowe obroty.

Opis automatu do gier Evolution

Maszyna do gry online pieniądze Evolution – to slot online od Net Entertainment, europejskiego dewelopera contentu rozrywkowego i platform dla kasyn online. Charakternymi cechami tego interfejsu są:

 • Pięć bębnów.
 • Dwadzieścia pięć niezmieniających się linii do wypłat.
 • Symbol scatter.
 • Symbol Wild.
 • Opcja gry automatycznej.

Evolution na pieniądze
Evolution

Jak zacząć grę na slocie Evolution

Zacznijmy od tego że Evolution ma dwa tryby darmowe gry na pieniądze. Pierwszy - standardowy. Bębny są obracane z zakładami na prawdziwe pieniądze. Drugi - to wersja demo (Free to play czy Play for fun). Tutaj system automatycznie nalicza gamerom kredytową walutę dla gry, która nie może być wypłacona, ale może być wykorzystana do zakładów.

Należy pamiętać że wersja demo gry na pieniadze przez internet nie wymaga pobrania i zainstalowania dodatkowego oprogramowania klienckiego i nie wymaga przejścia rejestracji. Wystarczy wejść na stronę z automatem do gier Evolution w online kasynie i od razu zacząć grać. Bezpośrednio w przeglądarce.

Przed graczem wyświetli się krótki filmik. Odczekajcie kilka sekund i slot automatycznie przekieruje Was do gry na pieniądze bez depozytu. Albo kliknijcie CONTINUE aby pominąć to intro.

Pole gry składa się z pięciu bębnów i panelu do sterowania. Na bębnach są umieszczone w trzech rzędach po 25 linii do wypłat. Ich liczba jest zawsze stała, a użytkownicy mogą grać tylko z maksymalną ich liczbą. Aby zobaczyć lokalizację konkretnej linii należy ustawić kursor na jednym z numerów znajdujących się po prawej i lewej od bębnów.

Więcej informacji na temat symboli i kombinacji wygrywających można zobaczyć w tabeli  PAYTABLE.

W lewym dolnym rogu gry online na prawdziwa kase znajdują się przyciski do kontroli jakości obrazu, głośności muzyki w tle i prędkości wirowania.

Panel do sterowania tej gry na pieniądze przez internet

Bezpośrednio pod bębnami znajduje się panel sterująca. Od lewej do prawej tutaj są:

 • Okno BET, w którym wyświetlany jest zakład.
 • Opcja BET LEVEL do kontrolowania rozmiaru zakładów. W sumie jest 10 poziomów (stałych zakładów), które użytkownik może wybrać.
 • AUTOPLAY – służy do rozpoczęcia serii ciągłych spinów (gracz ma możliwość wybrać 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750 lub 1000 obrotów).
 • Okrągły przycisk - to jest główny przycisk startu. On aktywuje jeden spin na wybranych warunkach.
 • MAX BET - zaczyna obracać bębny z najwyższym z możliwych zakładów.
 • COIN VALUE - reguluje stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy.
 • Bieżący stan konta w walucie gry jest wyświetlany w oknie COINS.

Poniżej od tych interfejsów jest linia informacyjna, gdzie podano stan konta, zakład i wygraną z ostatniej rundy w prawdziwych pieniądzach.

Symbole gry online na prawdziwe pieniądze

W automacie do gry na pieniadze za darmo Evolution jest dziesięć prostych symboli. Aby wygrać musicie zebrać kombinację trzech lub więcej identycznych symboli w jednej linii. Jeśli wygranych kolejności będzie więcej (wypadną na kilku liniach) - slot sumuje wynik.

Symbol Wild może wypaść na bębnach numer 2, 3 i 4. Symbol ten zastępuje inne z wyjątkiem scattera.

Scatter – to symbol Free Spin. Połączenie dwóch lub więcej z tych obrazków wprowadza szereg darmowych obrotów. Scattery mogą się pojawić na jakimkolwiek bębnie.

Dodatkowe informacje na temat automatu do gier Evolution

W dolnym lewym rogu istnieje mały przycisk "?". Kliknijcie tutaj, a otworzy się osobne okno ze szczegółowym opisem slotu i reguł gry na pieniądze forum. W wersji demo, która jest dostępna w Polsce, wszystkie informacje są przedstawione w języku angielskim.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!