Darmowe gry na pieniądze Fairy Queen w internecie


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Automat do gier online Fairy Queen opuścił linię produkcyjną firmy Novomatic. Cała idea slotu jest przeniknięta bajkami z lasu, gdzie jego władczynie, białowłosą wróżkę, otaczają różne trolle i gobliny. Najwyższa wygrana od Królowej Wróżek - 9000 kredytów.

Opis gry na pieniądze przez internet Fairy Queen

Automat do gier Fairy Queen jest bardzo prosty i łatwy do opanowania. Fabuła obraca się na pięciu bębnach z dziesięcioma liniami do wypłat. Przyciskiem "Start" aktywuje się rozgrywka darmowe gry na pieniadze.

Bezpłatna maszyna do gier Fairy Queen przewiduje emisję wirtualnych pieniędzy przed rozpoczęciem gry w wysokości do 1000 kredytów. To oznacza że masz kasę na ekscytującą rozrywkę. Czas gry nie jest ograniczony, wszystko zależy od twojej zdolności do gry wygrywaj pieniądze.

Fairy Queen na pieniadze
Fairy Queen

Linie do wypłaty wymagają korekty, są odpowiedzialne za to regulatory "+" i "-" znajdujące się pod słowem "Lines". Analogiczne działania trzeba podjąć przy ustawieniu wielkości zakładu pod ikonką "Bet".

Nie pozbawiony automat Fairy Queen opcji samodzielnej gry, która jest aktywowana przyciskiem "Auto". W tym trybie urządzenie nie wymaga uczestnictwa gracza aż do wypadnięcia zwycięskiej kombinacji, która prezentuje możliwość gry w Risk Game. Wybrać ją można za pomocą przycisku "Risk", a odrzucić - "Start".

Z rozmiarami wypłat za różne symbole można oznajmić się w sekcji "Paytable" gry w karty na pieniadze, którą otworzy przycisk "Help". W tej sekcji można przeczytać co należy zrobić aby uzyskać free spiny czy Risk Game.

Symbole gry online na prawdziwe pieniądze Fairy Queen

Symbolika darmowej gry na zbieranie pieniędzy Fairy Queen składa się z jedenastu znaków zwykłych i kilku specjalnych obrazków.

Znaki specjalne mają wybitne zdolności i dają gamerowi nagrody. Niewolno zmniejszać znaczenia i prostych znaków gry na pieniadze, które wypadają częściej, powiększając w ten sposób konto gracza.

  • Symbol Wild - białowłosa Fairy Queen używa swoich magicznych sił w celu wzbogacenia gamera, bo gdy na ekranie wyświetla się pięć obrazków z nią, to cały zakład gracza zostanie pomnożony przez 9000. Zwykła rzecz zobaczyć  jak symbol Wild zamienia proste znaki, tworząc wygrywające sekwencję.
  • Symbol scatter - złoty las. Ten symbol, pojawiając się w ilości trzech sztuk daje graczowi 10 darmowych spinów. Ponadto we free spinach każdy zwykły znak może być wybrany na rolę specjalnego.
  • Troll i goblin są w stanie podnieść wypłatę w 5, 25, 125 i 750 razy.
  • Więcej niż dwa różowe smoki mnożą całkowity zakład w 20, 100, 400 razy.
  • Roślinność magicznego liasu - grzyby i kwiaty - mogą przynieść zwiększenie zakładu na 15, 75, 250 razy.
  • Karty do gry - dama, walet, 10, 9 – są obdarzone mnożnikami 2, 5, 25, 100. W asa i króla mnożnik jest wyższy - 10, 50, 125.

Gra na podwojenie w slocie Fairy Queen

W rundzie bonusowej gry na maszynach na pieniadze Fairy Queen przychodzi oferta do gry na podwojenie. Ona może być zaakceptowana lub odrzucona przez gracza. Zgadzając się na Risk Game, gamer staje przed wyborem rodzaju jednej z dwóch kart. Kliknijcie na ikonkę z napisem "red" lub "black" i zobaczycie wynik. Jeśli gamer będzie miał racje, to jego konto powiększy się i może nadal ryzykować, a jeśli pomyli się, to powróci do głównej gry na pieniądze bez depozytu. Ważne jest aby wyjść z Risk Game klikając na przycisk "Start". W ten sposób gracz zabiera wygraną, a gra toczy się dalej.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!