Gry hazardowe na pieniądze Flowers online


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Others
Lines 30
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Flowers – to automat do gier od wiodącego dewelopera NetEnt. Trójwymiarowa grafika i zabawny dźwięk sprawiają że gra na slocie staje się ekscytującą, a symbol Wild, darmowe obroty i 30 linii do wypłat czynią rozgrywkę także opłacalną.

Automaty online Flowers

Slot Flowers – to automat z kilkoma liniami i grafiką 3D od Net Entertainment, szwedzkiego producenta platform i treści rozrywkowych dla kasyn online.

Flowers na prawdziwe pieniądze
Flowers

Opis techniczny automatu do gier

Cechami charakterystycznymi gry na wirtualne pieniądze Flowers są:

 • Pięć bębnów i trzy rzędy z symbolami.
 • Trzydzieści linii do wypłat.
 • Symbol Wild.
 • Symbole Double.
 • Mnożnik.
 • Opcja gry automatycznej.
 • Symbol scatter w darmowych obrotach.

Jak rozpocząć grę w kasyno na wirtualne pieniadze

Licencjonowana wersja Flowers nie wymaga instalacji klienta na komputer lub urządzenie mobilne i rejestracji. Wystarczy załadować stronę ze slotem w kasynie internetowym,a interfejs gry uruchamia się natychmiast.

Automat działa w dwóch wersjach: darmowa gra dla zabawy, w której bębny są obracane tylko kosztem waluty gry naliczonej przez system, oraz standardowa wersja – z zakładami na prawdziwe pieniądze. Dla początkujących zaleca się rozpoczęcie gry z wersji demo.

Slot Flowers działa na zasadzie generatora liczb losowych. Gracz obraca bębnami i czeka zanim wypadnie na nich zwycięska kombinacja. Celem gry jest złapanie maksymalnego wynagrodzenia za kombinacje (kombinacji może być kilka w jednym spinie).

Liczba linii w slocie może być ustawiona. Aby zobaczyć ich położenie należy umieścić kursor na jednym z numerów w dwóch pionowych kolumnach po prawej i lewej od bębnów.

Szczegółowy opis zasad maszyny do gier znajduje się pod przyciskiem "?" w lewym dolnym rogu. Tutaj można ustawić jakość obrazu i dźwięku, głośność automatu i tempo obrotów.

Panel do sterowania

Główne złącza są umieszczone w dolnej części ekranu (pod bębnami) gry na ktorych mozna zarobic pieniadze. Co tutaj znajduje się:

 • Okno Bet, które wyświetla całkowity zakład na rundę.
 • Lines – służy do ustawienia liczby linii aktywnych.
 • Bet Level kontroluje rozmiar zakładu. Istnieje pięć ustalonych poziomów zakładów.
 • Autoplay - rozpoczyna serię ciągłych obrotów.
 • Okrągły przycisk - to jest główny przycisku startu, który uruchamia jeden obrót na określonych warunkach.
 • Max Bet - aktywuje obracanie z maksymalnym zakładem i wszystkimi 30 liniami do wypłat.
 • Coin Value – ustawia stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy.
 • W oknie Coin jest wyświetlany aktualny stan konta gracza.

W linii informacyjnej WIN wyświetla się wygrana z ostatniej rundy gry maszyny na prawdziwe pieniądze.

W długiej linii pod przyciskami startu jest ukazany bilans użytkownika, zakład i wygrana w realnej walucie.

Po lewej stronie poniżej bębnów jest jeszcze jeden interfejs danych - PAYTABLE. Kliknijcie tutaj i zamiast pola z bębnami pojawi się okno z opisem znaków, zwycięskich kombinacji i ich wartości w wirtualnym kasynie na prawdziwe pieniadze.

Symbolika

Proste znaki w grze - to symbole z literami i obrazki z kwiatkami. Aby wygrać należy zebrać kombinacje na jednej linii z trzech lub więcej identycznych symboli. Wygrana zależy od obecnej wielkości zakładu. Jeśli zwycięskich kombinacji wypadło kilka, to maszyna do gier będzie sumować je wszystkie.

Symbol Wild – to słońce Wild. Ułatwia tworzenie wygrywających sekwencji, bo zastępuje brakujące symbole w kombinacjach darmowe gry na prawdziwe pieniądze.

Symbol scatter - to obrazek chmurki. Złap 4 lub 5 takich symboli na jednej linii do wypłat żeby uruchomić serie darmowych obrotów. Podczas free spinów jest aktywny mnożnik, który zwiększa wypłatę w trzy razy.

Jak pokonać automat Flowers

Doświadczeni gracze doradzają unikać ekstremalnie wysokich lub niskich zakładów i nie bawić się z krótkimi seriami rund. Zakład gry hazardowe na pieniadze online zaleca się stopniowo zwiększać po każdej wygranej. Jeszcze zalecają czekać na aktywacje free spinów - podczas bezpłatnych obrotów szybciej dostaniecie wielką wygraną.