Gry o pieniądze Katana bez depozytu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Więc
Theme History
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Maszyna do gry na pieniadze Katana posiada sceny z życia średniowiecznej Japonii, które zostały rozłożone na 5 bębnach i 20 liniach do wypłat. Na prawach gospodarza slotu występuje japoński samuraj, znany również jako symbol Wild w tej grze. On aktywuje free spiny, a atrakcyjne gejsze, ozdobne hieroglify, kwitnące wiśnie witają gracza w darmowych obrotach i Risk Game.

Automaty na prawdziwe pieniadze Katana i ich zasady gry

We wszystkich automatach na początku każdej rundy należy ustawić zakład, nie jest wyjątkiem i slot video Katana. Do zrobienia zakładu służy przycisk "Bet/Line". Następnie wyznaczamy liczbę linii aktywnych z 20 możliwych. Z ich pomocą masz zamiar zdobyć maksymalną wygraną.

Katana na maszynach za pieniadze
Katana

Bezpłatny automat do gry maszyny na pieniadze Katana pracuje na wirtualnych kredytach dla wszystkich graczy bez rejestracji. To pozwala na dokonywanie zakładów od 2 do 50 kredytów na każdą linię do wypłat.

Kliknijcie myszką na przycisk "Start", a zobaczycie jak bębny rozpoczynają nową rundę. Jeśli gra Wam się znudziła, to można zdecydować się na rozgrywkę w trybie gry automatycznej przy pomocy przycisku "Autoplay". Nie martwcie się, Risk Game jest również dostępny w tym trybie.

Wypłaty za wszystkie zwycięskie kombinacje są robione zgodnie z tabelą wypłat, która kryje się za przyciskiem "PAYTABLE". Zwycięskie kombinacje gry na pieniądze bez depozytu tworzą się od lewej do prawej zacząwszy od pierwszego bębna. Jeśli interesuje cię jak działa automat Katana - naciśnij "More Info".

Symbole gry maszyny na prawdziwe pieniadze Katana

Komu jak nie ambitnemu samurajowi w slocie Katana być symbolem Wild. Proste znaki ustępują miejsca symbolowi Wild, więc samuraj może tworzyć zwycięskie sekwencje. Kombinacje, składające się z 3 lub więcej obrazków samuraja prezentują mnożniki - 200, 1000, 2000.

  • Samurajskie miecze maszyny online na prawdziwe pieniadze Katana zostały obdarzone funkcjami scattera. Wypadają w różnych sektorach pola gry, nadal uważane są kombinacjami i prezentują gamerowi mnożniki - 8, 80, 8000. Na oczach gracza będzie liczone wynagrodzenie poprzez mnożenie zakładu na liczbę aktywnych linii i mnożnik gry na pieniądze przez internet.
  • Piękne japońskie pagody zwiększają całkowity zakład na mnożniki - 60, 300, 1000.
  • Śliczne gejsze przy spotkaniach z Wami przyniosą mnożniki - 160, 500, 1600.
  • Stylizowane pod hieroglify symbole kart dadzą takie mnożniki: dziesiątka i walet - 20, 40, 200; dama i król - 20, 60, 300; as - 20, 100, 400.
  • Walka w nocy i jej mnożniki - 80, 400, 1200 za trzy lub więcej takich znaków.

Risk Game

Zwycięska kombinacja gry komputerowe na pieniądze daje możliwość uruchomienia gry na podwojenie. Automat przy aktywacji tego trybu oferuje graczowi możliwość sprawdzić swoją intuicje i odgadnąć rodzaj karty. Dać zgodę na udział w Risk Game można klikając na przycisk "Gamble".

Na ekranie gry na maszynach za pieniadze pokażą się dwie zakryte karty i trzeba będzie zgadywać – która jest czerwona, a która - czarna. Odpowiedź można wybrać przyciskami poniżej, lub klikając bezpośrednio na karty. Zgadnij kartę i pomnożysz swój rozmiar zakładu, a automat zaproponuje kontynuować zgadywanie dalej. Zatrzymać się i odebrać wygraną sumę pomoże przycisk "Collect".

Pomyłka z odgadywaniem rodzaju karty przyniesie lekkie rozczarowanie i będziesz musiał kontynuować grę w trybie normalnym, bez uzupełnienia na koncie osobistym.

Darmowe spiny gry online na pieniądze Katana

Dziesięcioma darmowymi spinami zakończy się spotkanie z trzema scatterami - mieczami samurajskimi.

Ilość darmowych obrotów gry o pieniądze przez internet może zostać zwiększona ze względu na pojawienie się na ekranie samuraja – symbolu Wild.