Gra na wygranie pieniędzy Playboy w internecie


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Playboy – to automat do gier video od Microgaming z 243 zwycięskimi kombinacjami, scatterem i symbolem Wild. Dołącz do Playboy Club zbierając kombinacje z namiętnymi ślicznotkami i uzyskasz szansę na zwiększenie swej wygranej w grze bonusowej!

Automat do gier Playboy

Gra na wygranie pieniędzy Playboy – to automat od Microgaming, brytyjskiego dewelopera platform o rozrywkowej treści, dla kasyn online. Automat wyszedł sześć miesięcy po premierze tytułowego kasyna online od Microgaming. Automat, zarówno jak i live dealer, jest dedykowany bohaterkom i atrybutom popularnego magazynu dla mężczyzn Playboy.

Playboy przez internet
Playboy

Cechy techniczne automatu do gier

Slot Playboy ma:

 • Pięć bębnów.
 • 243 zwycięskie kombinacje.
 • Tryb gry bonusowej.
 • Opcje gry automatycznej.
 • Mnożnik.
 • Kilka specjalnych symboli, w tym symbol Wild i scatter.

Rozpoczęcie gry za kase

Nie ma obowiązku od razu inwestować w tę maszynę do gier. Playboy ma darmową wersje demo, w której użytkownicy mogą obracać bęben za kredyt w walucie gry. Startować z wersji demo poleca się szczególnie niedoświadczonym graczom.

Demo wersja gry za pieniadze w internecie Playboy nie wymaga rejestracji i instalacji oprogramowania klienckiego. Możecie grać bezpośrednio w przeglądarce, na stronach kasyn internetowych. Interfejs jest uruchamiany natychmiast po załadowaniu się strony ze slotem.

Przed graczem jest wyświetlane pole gry z panelem do sterowania i symbolami. Przed tym jak obracać bębnami, kliknijcie na "?" - ikonkę w prawym górnym rogu. Ona otwiera osobne okno z informacjami o automacie i zasadami gry w języku angielskim. Obok przycisku informacyjnego znajduje się znak ręcznego głośnika. Dzięki niemu można wyłączyć/włączyć soundtrack.

W tym automacie tradycyjnych linii do wypłat niema, ale dla wygranej symbole także muszą zebrać się w odpowiedniej kolejności – w zwycięskie kombinacje. Takich kombinacji w slocie jest 243. Gdy na bębnach gry na pieniądze przez internet wypadło kilka udanych sekwencji, to system będzie je wszystkie sumować.

Jak kierować w slocie Playboy

Menu konfiguracyjne gry w maszyny na pieniadze znajduje się w tej maszynie do gier w dolnej części, poniżej bębnów. Tam są od lewej:

 • View Pays - tabela z informacjami o symbolach, kombinacjach i ich wartościach.
 • Demo Credits - okno, w którym wyświetla się aktualny stan konta.
 • Auto Play - seria ciągłych rund. Gracze mogą wybrać spośród 10, 25, 50, 100 obrotów. Kliknijcie na STOP, aby przerwać ten tryb gry za pieniądze online.
 • Bet – przycisk do sterowania wielkością zakładu.
 • Win – w tej kolumnie wyświetla się wygrana z ostatniej rundy.
 • Spin - podstawowy przycisk startu, który aktywuje pojedynczy obrót z określonymi warunkami.

Symbolika gry za pieniadze prawdziwe

W tym slocie jest osiem prostych symboli. Aby wygrać gamer musi zebrać kombinację trzech lub więcej identycznych symboli.

Jest symbol Wild – to logo Playboy. On może zastąpić wszystkie symbole (z wyjątkiem scattera) i aktywuje mnożnik gry na pieniądze bez depozytu.

Okładka magazynu Playboy jest scatterem. Wypada na jakimkolwiek bębnie. Połączenie dwóch lub więcej scatterów przyniesie wygraną w walucie bonusowej. 3, 4 lub 5 tych symboli daje użytkownikowi prawo przyłączenia się do Playboy Club, członkom którego są dostępne cztery rodzaje gier bonusowych.

Bonusy Playboy Club

Kombinacje symboli, przedstawiających dziewczyn, uruchamiają dodatkowe rundy (zakładając, że jesteście już członkami klubu Playboya). Istnieją cztery gry bonusowe:

 • Kimi uruchamia 10 darmowych obrotów i aktywuje mnożnik, który mnoży wygraną przez 5.
 • Sofia rozpoczyna serie 15 darmowych spinów z symbolem Wild.
 • Ashley oferuje 20 free spinów z mnożnikiem x2, x3, x4, x5.
 • Jillian prezentuje 25 darmowych spinów z symbolem Wild.

Jak pokonać automaty online na prawdziwe pieniadze Playboy

Doświadczeni gracze gry w karty na pieniądze radzą nowicjuszom uważnie przeanalizować zasady slotu i zrobić kilka "próbnych" rund, aby dowiedzieć się jak działa ta maszyna. Nie grajcie na minimalnych zakładach. Najlepiej jest wybrać rozmiar zakładu pośrodku i stopniowo zwiększać ją po każdym zwycięstwie. A po długiej serii ciągłych zwycięstw lepiej krótko przerwać, aby powrócić do gry ze świeżymi pomysłami.