Regulamin serwisu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Ta strona internetowa, jak również wszystkie inne serwisy internetowe, ma swoje własne zasady, przestrzeganie których nie tylko poprawia i organizuje prace portalu, ale również sprawia że rozrywką tutaj staje się bardziej przyjemna i interesująca. Poniżej jest umieszczona lista z zasadami, które mają być stosowane przez każdego gracza.

Na stronie jest pozwolone:

 1. Grać w swoje ulubione sloty tak długo, jak to konieczne. Strona niema limitu czasu na grę. Wszystkie gracze mogą korzystać ze swoich ulubionych slotów w nieskończoność zupełnie za darmo.
 2. Kontaktować z innymi graczami. Komentarze są otwarte dla wszystkich chętnych, więc aktywne dyskusje o slotach i rozgrywce są mile widziane.
 3. Aktywnie uczestniczyć w rozwoju portalu. Znalazłeś błąd na stronie? Zapraszamy do kontaktu z administracją i ukazanie go. Aktywna społeczność - klucz do sukcesu portalu.
 4. Zarejestruj się i zaproś swoich przyjaciół. Im więcej użytkowników będzie na stronie tym lepszy i jakościowy będzie kontent.

A oto lista czego nie wolno robić w tym serwisie:

 1. Zabrania się reklamowania innych serwisów i podawania linków na nich w komentarzach. Istnieje wiele innych portali przeznaczonych do reklamowania firm.
 2. Spamować w komentarzach. Istnieje wiele forumów, czatów i serwisów społecznościowych do obcowania. Nasz serwis wspiera tylko rozmowy tematyczne, a także dyskusje o slotach i ich producentach. Surowo zabronione są rozmowy polityczne, propaganda terroryzmu, separatyzmu i ekstremizmu.
 3. Obrażanie innych członków i administracji serwisu. Bądź uprzejmy i kulturalny, a ludzie będą szanować Cie. Nie przeklinaj, a nawet więcej, nie obrażaj innych użytkowników portalu - do niczego dobrego to nie przywiedzie.
 4. Nie podejmuj żadnych działań, które mogą zepsuć działanie serwisu.
 5. Celowo spamić w różnych sekcjach strony i w komentarzach. Nie należy również używać transliteracji lub CapsLocku w swoich komunikatach.
 6. Utworzyć dodatkowe konta. Jeden użytkownik powinien mieć tylko jedno konto, więc tworzenie dodatkowych profili jest surowo zabronione.
 7. Zabronione jest również korzystanie z pseudonimów, zawierających wulgaryzmy.
 8. Umieszczać linki referencyjne do innych serwisów. Reklama i promocja innych serwisów jest surowo zabroniona.
 9. Dostęp jest ograniczony dla osób pełnoletnich, więc ludziom w wieku poniżej 18 lat korzystać z naszego serwisu zabrania się.