Gry na pieniądze Sizzling Hot przez internet


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Sizzling Hot - automat od Greentube, największego dewelopera w Europie interfejsów dla kasyn online. Jest to klasyczna wersja jednorękiego bandyty bez tematycznej fabuły, specjalnych gier bonusowych i mnożników. Mechanika gry na pieniądze przez internet jest zbudowana na zasadzie generatora liczb losowych.

Cechy interfejsu

Glownymi cechami Sizzling Hot są:

 • Pięć linii do wypłat i trzy poziome rzędy znaków.
 • Pięć bębnów.
 • Risk Game.

Sizzling Hot na pieniądze online
Sizzling Hot

Rozpoczęcie rozgrywki gry online na prawdziwe pieniądze

Wersja demonstracyjna Sizzling Hot nie wymaga rejestracji i inwestowania prawdziwych pieniędzy. Gra rozpoczyna się od razu po załadowaniu strony z automatem w kasynie internetowym. Przed graczem pojawia się pole do gry z bębnami i panelem sterowania.

Wzdłuż krawędzi bębnów są usytuowane dwie poziome kolumnę. To są linie do wypłat. Umieść kursor nad każdym kwadratem, aby zobaczyć lokalizacje tej linii w tej grze na pieniądze online.

Panel do sterowania

Panel sterowania tej gry na pieniądze online znajduje się pod bębnami i składa się z dwóch części: dolnej, z samym panelem sterującym, i górnej - informacyjnej.

Na dole po lewej stronie tej gry na pieniadze online znajdują się przyciski:

 • PAYTABLE. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat symboli i reguł gry hazardowe online za prawdziwe pieniadze, a także o rozmiarze wygranych za poszczególne zwycięskie kombinacje z umieszczonego zakładu.
 • 1 LINE, 2 LINE, 3 LINE, 4 LINE, 5 LINE. Przyciski służące do ustawiania liczby aktywnych linii. W trybie demo nie działają, ponieważ liczba aktywnych linii wtedy jest stała (pięć).
 • BET ONE - kontroluje wielkość zakładów.
 • BET MAX – ustawia maksymalnie możliwy zakład w grze.
 • START/SKIP/TAKE WIN. Jest to kluczowy przycisk, służący do aktywacji jednego obrotu.
 • AUTOMATIC START - do uruchomienia serii ciągłych obrotów tej gry hazardowe maszyny na pieniądze. Ich liczbę nie można ustawić, urządzenie będzie się kręcić zawsze, dopóki na koncie będą pieniądze albo nie klikniecie na przycisk AUTOMATIC START ponownie.

Symbole gry na pieniądze bez depozytu

Dana gra za pieniądze online posiada siedem prostych symboli: arbuz, śliwka, pomarańcza, winogrona, wiśnia, liczba siedem i złota gwiazda. Aby wygrać, musisz zebrać kombinacje trzech lub więcej identycznych symboli na jednej linii do wypłat. Im więcej tych znaków – tym wyższe wynagrodzenie. Maksymalną nagrodę przyniesie kombinacja z pięciu siódemek (coś typu jackpot).

Risk Game

Dodatkową rundę uruchamia połączenie symboli gwiazd. Przed Wami pojawia się nowe pole gry z talią kart. Zadanie - odgadnąć rodzaj pierwszej obrzuconej karty. Ona może być czerwona lub czarna. Prawdopodobieństwo wygranej - 50/50. Zgadniecie – to Sizzling Hot podwoi zysk, uzyskany w ostatniej rundzie. Pomyliciesię - powrócicie do głównej gry z niczym.

Porady dla początkujących dla gry online na pieniądze forum

Doświadczeni gracze dają kilka prostych wskazówek, przydatnych jak do gry na polskie pieniądze, tak i dla trybu demo:

 • Starajcie się unikać krótkich serii rund.
 • Nie wolno grać na zbyt wysokich lub zbyt niskich zakładach.
 • Zwiększajcie rozmiar zakładu po każdej wygranej. Ale rób to stopniowo.
 • Zróbcie sobie krótką przerwę po długiej serii ciągłych zwycięstw.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!