Gry na prawdziwe pieniądze Sizzling Hot Deluxe bez depozytu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 5
Risk game Więc
Theme Fruits
Lines 5
Respins Nie
Rows 3
Wild Nie

Miłośnikom nostalgicznego powrotu do tradycyjnych automatów, z pewnością spodoba się Sizzling Hot Deluxe - klasyczna gra na pieniądze przez internet od Novomatic. Firma wyróżnia się lojalnością do tradycyj, i online slot Sizzling Hot Deluxe powraca do czasów, kiedy rewolucja slotów do gier dopiero zaczynała się.

Harmonijne połączenie przeszłości z przyszłością

Ta maszyna do gry na pieniądze bez depozytu z pięcioma bębnami i pięcioma liniami do wypłat łączy przeszłość z przyszłością. Tradycyjne automaty mają trzy bębny, natomiast Sizzling Hot Deluxe ma ich pięć. I przy tym jej symbole powtarzają wszystkie klasyczne obrazki z tradycyjnych slotów, które od dawna są znane miłośnikom automatów:

 • Owoce.
 • BARy.
 • Siódemki.

Sizzling Hot Deluxe przez internet
Sizzling Hot Deluxe

Kosz z owocami

Symbole na bębnach gry na pieniądze przez internet Sizzling Hot Deluxe zawierają takie elementy:

 • Arbuzy.
 • Wiśnie.
 • Grejpfruty.
 • Cytryny.
 • Winogrona.
 • Melony.
 • Gwiazda – scatter.
 • Siódemki.

Oprócz podstawowych symboli z owocami, jest jeszcze scatter w kształcie gwiazdy. On jest wypłacalny niezależnie od miejsca pojawienia się na ekranie.

Aby uzyskać zwycięskie kombinacje tej gry hazardowe maszyny na pieniądze, konieczne jest zebranie jednakowych owoców lub jagód na jednej linii do wypłat. Na podstawie indeksu utworzonego połączenia, który może zwielokrotniać wygraną od 5 do 5000 razy i jest naliczana nagroda tej gry na kase prawdziwa.

Dodatkowa gra podwaja wygraną

Za każdym razem, po udanej kombinacji, gamer może zagrać w grę "Zgadnij kartę", gdzie trzeba odgadnąć, jaki rodzaj będzie miała zakryta karta – czerwony lub czarny. Za poprawną odpowiedz wypłata zostanie podwojona. Za złą – wygrana z poprzedniej rundy będzie wyzerowana.

Linie do wypłat gry online na pieniądze forum zawsze są aktywne, a ich liczbę nie można zmienić. Jak jest pięć linii, tak wszystkie i uczestniczą w całej grze. Rozmiar zakładu - od 8 do 2000 kredytów. Zakład za każdą linię jest zawsze taki sam. Maksymalny ogólny zakład na jedną rundę wynosi 10 000 kredytów. Maksymalna wypłata może być osiągnięta przy pomocy mnożnika na 5000 - w zależności od wypadnętej kombinacji.

Cechy gameplayu gry online na prawdziwe pieniądze

Kwotę zakładu na linie tej gry w pieniądze można zmieniać w specjalnym oknie, wykorzystując przycisk "Options". Kiedy obracanie bębnów już startowało można ich zatrzymać, naciskając ten sam przycisk Start. Podwójne kliknięcie dwukrotnie przyspiesza grę.

Lakoniczny klasyk

Klasyczny automat nie jest szczególnie bogaty w dodatkowe funkcje. Automat ma symbol scatter, ale niema symbolu Wild. Tutaj również niema free spinów, chociaż możliwa jest gra na podwojenie i automatyczny tryb gry pieniądze dla dzieci. W Sizzling Hot Deluxe niema gier bonusowych, no za to dostępny progresywny jackpot, który jest charakterystyczny dla wszystkich slotów od Novomatic. Pozostawiono jedynie wszystko najbardziej klasyczne i niezbędne do gry o pieniądze: podstawowe symbole i scatter.

Prawie wszystkie gry na prawdziwe pieniądze online tej marki, w tym ten automat, posiadają wielojęzyczny interfejs, który jest wygodny dla początkujących co tylko zainteresowali się automatami. Łatwiej jest zrozumieć znaczenie przycisków.

Tabela wypłat danej gry na pieniadze wyświetla listę mnożników i zasad ogólnych. Dostępne podstawowe ustawienia dźwięku i ekranu. Sizzling Hot Deluxe nie trzeba pobierać na komputer, wystarczy uruchomić go w przeglądarce.

Nowoczesnego gamera automat napewnie nie przyciągnie. Gra będzie przyjemna dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie historię online i naziemnego hazardu oraz ponastalgować.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!