Gra na wirtualne pieniądze Wish Master do pobrania


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 5
Risk game Nie
Theme Magic
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Automat The Wish Master od NetEnt wydziela się niestandardowym algorytmem nagradzania bonusowymi opcjami. Programiści zaprojektowali możliwość wyboru 6 znaków specjalnych, zaangażowanych w bonusowe spiny

Automat do gier The Wish Master od NetEnt

Fabuła automatu do gier The Wish Master, stworzonego przez producentów z NetEnt, jest pełna uroczej magii tajemniczego Wschodu. Wszechmogący bajkowy dżinn może pojawić się w każdym spinie bębnów i zaprezentować oryginalną bonusową funkcję, jakich w tym slocie jest dużo.

The Wish Master w internecie
The Wish Master

Specjalne funkcje bonusowe maszyny do gry na telefon za darmo The Wish Master

Duża liczba opcji bonusowych, tej gry na telefon za pieniądze, jest przewidziana w automacie The Wish Master dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do realizacji algorytmu działania znaków specjalnych. W maszynie z pięcioma bębnami i 20 liniami do wypłat przewidziane są dwa znaki specjalne:

  • Wild - to symbol w postaci odpowiedniego logo. Nie wyróżnia się niezwykłymi właściwościami. Zastępuje zwykłe obrazki, pomagając w tworzeniu sekwencji.
  • Scatter - znak, który przynosi wygraną gamerowi, niezależnie od swojej lokalizacji. I to właśnie ten symbol - starożytny manuskrypt z wizerunkiem magicznej lampy - posiada niestandardowe funkcje w maszynie The Wish Master i wymaga szczególnej uwagi.

Specjalne znaki rund bonusowych tej fajnej gry na telefon za darmo

W przeciwieństwie do zwykłego wymagania "złapać" co najmniej trzy symbole scatter dla aktywacji gry bonusowej w grze The Wish Master uruchomienie bonusowej rundy jest możliwe wraz z pojawieniem się tylko jednego scatteru. W następnych dziesięciu obrotach gry za pieniadze prawdziwe będzie mógł pojawić się dodatkowy symbol Wild, który ma funkcje dodatkowe i to znacznie zwiększa szybkość tworzenia kombinacji.

Ogólnie, ta gra na wirtualne pieniądze ma cztery rodzaje symbolu Wild, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o bonusowych spinach:

  • Extra Wild. Ten symbol gry na telefon za darmo android jest przywiązany do konkretnych obrazków - masek kota i kobry. Przy pojawieniu każdego z nich na ekranie gry, one natychmiast przekształcają się w symbole Wild.
  • Expanding Wild – symbol Wild, który rozwija się na cały bęben.
  • Random Wild - z każdym spinem na bębnach losowo pojawiają się dwa takie znaki.
  • Reel Wild - seria symboli Wild, które wypełniają kilka komórek po pionie bębna. W grze The Wish Master on zajmuje bęben na którym wypadł scatter.

Wraz z kilkoma rodzajami znaków Wild graczu mogą wypaść mnożniki X2, X3, które mnożą wygrane przez odpowiedni współczynnik.

Co ciekawe, podczas obrotów bonusowych, gry na telefon za darmo do pobrania, scatter pozostaje aktywny. Powtarzające się jego wypadnienie aktywuje dodatkową opcję bonusową, wzmacniając efekt i zwiększając czas rotacji. Ogólnie rzecz biorąc, w grze jednocześnie może uczestniczyć aż trzy specjalne symbole Wild i mnożniki. Przy czwartym wypadnięciu scattera, pierwsza opcja będzie zamieniona ostatnią. Wybór opcji jest określany w sposób losowy. Badać szczegółowo każdy znak i Wild, stosunek wypłat, można w odpowiedniej tablicy, wyzywanej przyciskiem "I", poniżej pierwszego bębna.

Ustawianie opcji gry

Konfiguracja ustawień automatów do gry na pieniądze online The Wish Master jest wykonywana przy pomocy przycisków:

  • COINS VALUE i LEVEL – to przyciski, które pozwalają ustawić poziom zakładów gry na telefon za free.
  • START i MAX BET - uruchomienie pojedynczego obrotu z określonymi parametrami i aktywacja gry z maksymalnym zakładem, odpowiednio.
  • AUTOPLAY - tryb ciągłych obrotów.

Jako dodatkowe korekty parametrów gry o pieniadze w internecie, jest możliwe zmienianie prędkości obrotowej, jakości grafiki, wyłączenia i włączenia muzyki.