Gry hazardowe Twin Spin online bez depozytu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 5
Risk game Nie
Theme Classic
Lines 243
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Automaty do gry na wirtualne pieniadze Twin Spin łączą w sobie najlepsze tradycje klasycznych starych slotów z hazardem nowoczesnych maszyn pięciobębnowych. Jeśli napada Was nostalgia lub chcecie odpocząć po skomplikowanych i szczegółowych nowoczesnych emulatorach, to zwróćcie uwagę na Twin Spin. Oferuje on wielką szansę na wygranie dobrej sumy, a poza tym, ma 243 sposoby na zmaksymalizowanie wygranej.

Automat Twin Spin

Twin Spin jest w pełni kompatybilny z systemami Mac, Linux i Windows, oraz z powodzeniem łączy motyw klasycznego kasyna z elementami nowoczesnej grafiki kosmicznej. Tło maszyny do gry hazardowe na prawdziwe pieniądze przypomina Wszechświat z jakiegoś serialu sci-fi – jest ciemnoniebieskie i świeci fioletowymi, niebieskimi i zielonymi laserami. Żółtymi kropkami na bębnach gry hazardowe na wirtualne pieniadze świecą gwiazdy, ale nie losowo, a w pojednaniu, w różnych kombinacjach.

Twin Spin na prawdziwe pieniądze
Twin Spin

Duch retro w każdym symbolu

Symbole wirtualnego kasyna na pieniadze w stylu vintage zostały zaprojektowane w atmosferze z kasyn w Las Vegas. Są to:

  • Symbole kart od dziewięciu do asa.
  • Para czerwonych czereśni.
  • Złoty dzwoneczek.
  • Złoty BAR.
  • Czerwona Siódemka.
  • Ogromny błyszczący diament.

Symbole kart tej gry online na wirtualne pieniadze mają najniższą wartość i są prezentowane w postaci liter i cyfr, w tym samym neonowolaserowym stylu co i cała maszyna Twin Spin. Ich wartość wzrasta od wiśni do diamentu.

Muzyka tej gry na pieniądze przez internet

Po uruchomieniu maszyny w wirtualnym kasynie na prawdziwe pieniadze zaczyna grać muzyka, która bardzo przypomina lata 80-te. Jeśli ona nie podoba się, to można ją łatwo wyłączyć, przesuwając suwak na pasku głośności.

Bonusy

Twin Spin – to dość prosty klasyczny automat. Więc tu nie ma zbyt wiele specjalnych bonusów. Różni się on od innych tradycyjnych slotów:

  • Unikalnymi zsynchronizowanymi bębnami.
  • Obecnością symbolu Wild, który zastępuje wszystkie inne.

Ale, w przeciwieństwie do większości emulatorów z pięcioma bębnami, on nie ma scattera, free spinów i oddzielnej gry bonusowej. Jest przewidziany przycisk trybu automatycznej gry, w której ilość obrotów może wahać się od 10 do 1000 spinów.

Unikalne podwójne bębny

Każde wirowanie danej gry maszynowe na pieniadze zaczyna się od odpowiednich bębnów, które są połączone i wskazują identyczne symbole. Dzięki czerwonym światłom na początku obrotu można się zorientować, które z pięciu bębnów są bliźniakami. Podczas gdy bębny obracają się, bliźniacy mogą pomnożyć się na trzy, cztery, pięć egzemplarzy, na których będą te same obrazki.

Synchronizacja, jak można zrozumieć, znacznie zwiększa szanse na wygraną. I to może się zdarzyć na każdym obrocie.

Limity

Gra oferuje dziesięć poziomów zakładów oraz wartości monet od 0,01 do 0,50. Minimalna wielkość zakładu za spin wynosi 0,25, a maksymalna - 125, co jest wygodne dla Highrollerów.

W automacie Twin Spin można zerwać  jackpot w wysokości do 270 tysięcy monet.

Gameplay gry na pieniądze bez depozytu

Ta gra jest miękka i gładka, a bębny obracają się szybko i prawie bezgłośnie, więc nie zagłuszają muzyki w tle. Zwykła panel do sterowania od firmy Net Entertainment jest również dostępna - duże i wyraźne białe i zielone przyciski na czarnym tle. Tutaj dość wygodnie śledzić za aktualnym poziomem zakładów gry online na prawdziwe pieniądze, wartością monet oraz ogólnym stanem konta.

Trochę o producęcie

Od razu po założeniu w 1996 roku, NetEnt zyskał sławę producenta najbardziej ekscytujących i innowacyjnych slotów wideo. Obecnie firma nalicza 500 pracowników zatrudnionych w biurach w całej Europie, w tym w Szwecji, Ukrainie, Malcie i Gibraltarze.