Gry na pieniądze 3D Roulette


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


3D Roulette od Playtech - jest to okazja, aby zagrać w prawdziwą ruletkę w najbardziej komfortowych warunkach dla Ciebie. Wysokie limity, duże wygrane i prawdziwe emocje czekają na Ciebie!

3D Ruletka od Playtech

Ruletka jest od dawna jedną z must-have gier w asortymencie naziemnego i wirtualnego kasyna. Stała się symbolem prawdziwego hazardu i legła w fundament znanego obrazu "Koła Fortuny". W tej grze wszystko zależy od szczęścia – uczestniku gry nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy. Trochę intuicji, szczęścia i rozsądnych zakładów - wszystko, co jest potrzebne do uzyskania maksymalnej przyjemności z gry.

Playtech oferuje wirtualną ruletkę w 3D. Taka gra na pieniądze prawie nie różni się od gry w prawdziwym kasynie. Poza faktem, że umożliwia grę o każdej porze dnia i nocy w dogodnym miejscu dla Ciebie.

3D Roulette przez internet
3D Roulette

Jak zagrać?

3D ruletka od Playtech – to godny wariant ruletki, przeniesionej do przestrzeni wirtualnej. Jest to europejska ruletka z jednym zerem i 36 sektorami - czerwonymi i czarnymi. Gra rozgrywana jest na standardowym polu i zrozumieć ją dość łatwo. Najważniejsza rzecz - zbadanie możliwych zakładów i zrozumienie ogólnych zasad gry.

Tak więc, przed tym jak dealer (w naszym przypadku - program) aktywuje obracanie ruletki i kulka ukaże się na dysku, gracz musi zrobić zakłady. Zakłady w ruletce są podzielone na kilka typów - wewnętrzne, zewnętrzne i ustne. W wersji cyfrowej realizowano wszystkie rodzaje zakładów, z wyjątkiem ustnych.

Kiedy gracz dokonał swoich zakładów gra może być uruchomiona przez naciśnięcie przycisku "Start".

Oprócz tego przycisku w grze są jeszcze kilka, umieszczonych po prawej stronie. Wszystkie są przeznaczone do operacji z zakładami. Są to klawisze:

 • "Usuń zakłady" - za pomocą tego przycisku wszystkie zakłady zostaną anulowane.
 • "Anuluj" - anulowanie ostatniego zakładu.
 • "Powtarzaj" - przywraca ostatni anulowany zakład.
 • "Powtórz" - dodaje jeden żeton wybranej wartości na pola gdzie są już zakłady. Jednak, można także używać myszki, aby dodać żetony na którekolwiek z wybranych pól.

Ponadto, w tabeli "Wybierz zakład" umieszczono przyciski w formie żetonów. Za pomocą tych przycisków można sterować swoim bankrollem i cała rozgrywką.

System zakładów w 3D ruletce od Playtech

Zakłady w ruletce można podzielić na dwa główne typy:

 1. Zewnętrzne zakłady – to zakłady, które są wykonane na pola poza czarnymi i czerwonymi sektorami. Na polu są one zaznaczone na zielono i podpisane. Wśród nich są:
  • 2 do 1 – miejsca dla zakładów są rozmieszczone po prawej stronie pola. To zakłady na całą linie, których jest trzy. Umieszczając zakład na kolumnie (2:1), umieszczacie zakład na wszystkie numery zapisane w rzędzie. Jeśli jeden z nich spadnie na ruletce - otrzymasz swoją wygraną.
  • Tuzin - pole dla tego zakładu znajduje się poniżej linii. Jest to zakład na 12 numerów.
  • Odd/Even - zakład na wszystkie parzyste lub nieparzyste liczby.
  • Black/Red - zakłady na wszystkie czerwone lub czarne sektory.
  • Duże/małe – zakład na wszystkie liczby z prawego sektora, lub lewego.
 2. Zakłady wewnętrzne - te, które są wykonywane na sektory w kolorach czarnym i czerwonym, a także zero. Oni też są rożnych rodzajów:
  • Na jeden numer - 35:1.
  • Split (dwa numery) - 17:1.
  • Street (trzy numery) - 11:1.
  • Cztery numery - 8:1.
  • Sześć numerów - 5:1.

Zakłady w 3D ruletce od Playtech są przyjmowane w zależności od wybranej waluty, ale w każdym razie limity są dość duże. Na przykład, jeśli gra odbywa się na serwerach europejskich, to żetony do zakładów są od 0,01 do 25 euro za sztukę.

Wypłaty za udane zakłady odbywają się według ustalonych współczynników, które można znaleźć klikając po "tabeli wypłat".