Gra na pieniądze Avalon – wygraj prawdziwą kasę


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Więc
Theme Adventure
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Nie

Avalon – to automat do gier od Microgaming, poświęcony epoce króla Artura. Tutaj pomoże wygrać scatter, kilka symboli Wild i dwadzieścia linii do wypłat. Podwójną wypłatę można zdobyć w Risk Game!

Opis maszyny do gier Avalon

Gra na pieniadze w internecie Avalon – to pięciobębnowy wielolinijny automat od Microgaming, doświadczonego dewelopera interfejsów dla kasyn online. Na tej maszynie do gier producent ustanowił 20 linii do wypłat, symbol Wild i scatter dla darmowych obrotów. Użytkownicy mają również możliwość zwiększyć wypłatę w kilka razy ze względu na obecność mnożnika.

Avalon na pieniadze online
Avalon

Ogólne zasady gry na pieniądze przez internet Avalon

Sednem gry są zasady generatora liczb losowych. Gracze wciskają przycisk Start, a bębny zaczynają obracać się. Po ich zatrzymaniu symbole na liniach do wypłat łączą się w połączeniach - zwycięskich lub pustych.

Jak rozpocząć grę

Wersja demo maszyny Avalon nie wymaga rejestracji i pobrania dodatkowego oprogramowania klienckiego. Wystarczy wejść na stronę zaufanego kasyna online, znaleźć ten automat i przejść na jego stronę. Slot aktywuje się natychmiast.

Przed graczem będą wyświetlane pięć pionowych kolumn – to są bębny. Na nich w trzy poziome rzędy są rozmieszczone symbole. Z lewej i prawej od bębnów są dwie pionowe kolumny z numerami. To linię do wypłat. Klikając na jeden z numerów można zobaczyć liczbę aktywnych linii i ich lokalizacje. Liczba linii nie jest stabilna, użytkownik samodzielnie może wybrać dowolną liczbę linii od jednej do dwudziestu.

W prawym górnym rogu gry na pieniądze w internecie znajduje się znak ręcznego głośnika. Jeśli trzeba będzie wyłączyć lub włączyć dźwięk maszyny - klikajcie tam.

W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk HELP. Kliknij na niego. Po kliknięciu otworzy się osobne okno z informacjami o automacie i regułami gry. Wszystkie opisy podane tutaj są w języku angielskim.

Powyżej przycisku informacyjnego tej gry na pieniadze w internecie znajduje się interfejs do przełączania trybów automatu do gier. Są dwa tryby: regular i expert. Drugi tryb pracy zapewnia dodatkowe możliwości. Naprzykład, dodaje do gry funkcje automatycznego obracania bębnów.

Jak kierować automatem do gry za pieniądze online Avalon

Panel do sterowania na automacie znajduje się pod bębnami, na spodzie ekranu. Oto interfejsy, działające w trybie expert, ponieważ jest tu ich więcej. Od lewej tu są:

 • Okno Demo Credits, które wyświetla bieżący stan konta w walucie gry.
 • Coin Value - za pomocą tego przycisku można ustawić stosunek waluty gry i prawdziwych pieniędzy.
 • Autoplay uruchamia serię ciągłych obrotów. Można wybrać 5, 10, 15, 25, 50, 75 lub 100 obrotów. Klawisze 5x oraz 10x po lewej od Autoplay aktywują dziesięć i pięć obrotów, odpowiednio. Zatrzymanie tej opcji jest możliwe poprzez wykorzystanie przycisku Stop (znajduje się po prawej stronie).
 • Select Lines dostosowuje liczbę aktywnych linii do wypłat.
 • Select Coins ustawia rozmiar zakładu (tutaj jest 10 poziomów zakładów).
 • Bet Max rozpoczyna grę z najwyższymi z możliwych zakładów (liczba linii i rozmiar zakładu).
 • Spin uruchamia jeden obrót z wybranymi parametrami.

Nad konfiguracyjnym menu znajduje się podwójna linia informacyjna. Pokazuje ona rozmiar zakładu i wygraną, a także liczbę obrotów w trybie gry automatycznej.

Symbolika

W slocie do gry na pieniądze bez depozytu Avalon jest dziewięć prostych symboli. Aby wygrać musisz zebrać kombinację trzech lub więcej identycznych obrazków w jednej linii do wypłat. System odczytuje wyniki od lewej do prawej. Jeśli wypadnie kilka zwycięskich kombinacji, to one zostaną sumowane.

Scatter – to obrazek dziewczyny z mieczem - aktywuje serię 12 darmowych obrotów. Aby je uruchomić należy zebrać kombinację trzech lub więcej takich znaków. W trakcie darmowych obrotów gry online na prawdziwa kase jest aktywny mnożnik.

Symbol Wild – to obrazek Avalon - zastępuje dowolny symbol w połączeniach z wyjątkiem scatterów. Podczas free spinów funkcje symbolu Wild wykonuje obrazek ze złotą skrzynią. On także może być symbolem Wild w normalnych obrotach, jeśli na bębnach pojawił się Wild Avalon.

Risk Game

Po każdej udanej rundzie gry wygraj pieniądze, użytkownik może podwoić wygraną w Risk Game. Aby przejść do tej dodatkowej rundy, kliknij przycisk Gamble na panelu sterowania. W miejsce bębnów pojawi się pole z kartami do gry. Zadaniem gamera jest odgadnięcie rodzaju górnej karty – czy jest czarna czy czerwona. Poprawna odpowiedź przyniesie podwojenie wygranej. Po jednej rundzie Risk Game gracz może wrócić do normalnych obrotów lub pozostać w trybie Risk Game. Jeśli mylisz się – to wracasz do gry głównej utraciwszy wygraną z ostatniego spinu.

Aby zignorować grę w karty na pieniadze online, kliknij na przycisk Collect.

Opcja gry na podwojenie jest wyłączona podczas automatycznych obrotów.

Jak pokonać gry online na prawdziwe pieniądze Avalon

Doświadczeni gracze dzielą się następującymi informacjami:

 • Unikaj minimalnych i maksymalnych zakładów.
 • Stopniowo zwiększaj wielkość zakładu po każdej udanej rundzie.
 • Nie należy dać się ponieść ryzyku gry w trybie Risk Game, ponieważ prawdopodobieństwo wygranej tutaj - 50/50.
 • Graj z możliwie największą liczbą linii. Zwiększa to prawdopodobieństwo wypadnięcia zwycięskich kombinacji.
 • Używaj opcji gry automatycznej ze średnią liczbą ciągłych obrotów.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!