Gry internetowe na prawdziwe pieniądze Big Kahuna


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 5
Risk game Nie
Theme Fruits
Lines 9
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Big Kahuna – to automat z dziewięcioma liniami do wypłat od Microgaming ze symbolem Wild, scatterem i dwoma grami bonusowymi. Ogólne odsetki wypłat na tej maszynie sięgają nie mniej niż 96,2%!

Opis automatu Big Kahuna

Gra na prawdziwe pieniądze Big Kahuna – to wielolinijny automat do gier online od Microgaming, europejskiego producenta oprogramowania dla kasyn. Odsetki wypłat na tym slocie, jeśli zaufać deweloperowi, sięgają 96,2%.

Big Kahuna na realne pieniadze
Big Kahuna

Cechy techniczne gry online na prawdziwa kase Big Kahuna

W tej grze są:

 • Pięć bębnów.
 • 9 aktywnych linii do wypłat.
 • Symbol Wild.
 • Scatter, aktywujący opcje mnożnika.
 • Symbole bonusowe, które wywołują dodatkową rundę.
 • Automatyczne rozpoczęcie rund w trybie Expert.

Gameplay

Automat Big Kahuna jest dostępny w dwóch wersjach: darmowej i z możliwością gry na prawdziwe pieniądze, gdzie gra toczy się za zakłady z realnej gotówki. Dla początkujących zaleca się rozpocząć od pierwszej wersji. Wersja demo nie wymaga rejestracji, a system zapewni kredyt w walucie gry na ktorych zarabia sie pieniadze.

W tej wersji dostępne są dwa tryby: Regular i Expert. W drugim w użytkowników jest trochę więcej możliwości. Naprzykład, istnieje możliwość uruchomienia gry automatycznej.

W slocie jest pięć bębnów i trzy poziome rzędy z symbolami. Obrazki łączą się w połączenia na liniach do wypłat. Jest dziewięć linii i ich lokalizacje można obejrzeć w dwóch pionowych kolumnach po lewej i po prawej stronie od bębnów. Liczba linii tej gry internetowe na prawdziwe pieniadze nie jest stabilna, w grze użytkownik może wybrać dowolną liczbę.

Konfiguracyjne menu gry na pieniądze bez depozytu

Panel do sterowania znajduje się pod bębnami. Tam od lewej są:

 • Demo Credits - okno, w którym wyświetlany jest aktualny stan konta gamera.
 • Regular/Expert - aby przełączyć się z jednego trybu do drugiego.
 • Help - kliknij tutaj, a pojawi się oddzielne okno ze szczegółowym opisem zasad gry.
 • Przycisk Autoplay ustawi liczbę ciągłych obrotów.
 • Select Lines - ustawia liczbę linii do wypłat.
 • Select Coins - aby dostosować poziom zakładu.
 • Bet Max - rozpoczyna rundę z możliwie największym zakładem i największą liczbą linii aktywnych.
 • Spin - aktywuje pojedynczy obrót z parametrami wybranymi przez użytkownika.

Nad bębnami są dwa przyciski View Payout. Kliknijcie na jeden z nich, a zamiast bębnów pojawi się pole z opisem znaków, lokalizacją linii i wygrywającymi kombinacjami.

Symbolika gry na pieniądze przez internet

W automacie Big Kahuna jest osiem prostych symboli. Zbierzcie w jednej linii kombinacje z trzech lub więcej identycznych symboli aby wygrać.

Symbol Wild – to logo tej maszyny do gry na pieniadze. Zastępuje on proste symbole w kombinacjach.

Scatter - to obrazek małpy. On aktywuje mnożnik.

Gra bonusowa

Gra na realne pieniadze Big Kahuna sąma dwa specjalne symbole - obrazki wulkanu i maski. Pojawiają się one tylko na 3, 4 i 5 bębnach. Symbole te aktywują dodatkowe rundy.

Jeśli wypadło połączenie z masek, to zamiast bębnów pojawia się nowe pole gry. Tutaj gracze muszą klikać na złote totemy (w sumie ich jest dziesięć) i zbierać nagrody pieniężne. Za trzema maskami są ukryte znaki Collect. Jeśli wpadnięcie na nich to powrócicie do gry głównej z tym, co już wygraliście. Jeśli w grze bonusowej nie dostaniecie żadnego bonusu, to system doliczy Wam punkty pocieszające, rozmiar których zależy od wysokości aktualnego zakładu.

Kolejność symboli wulkanu także przenosi użytkowników do rundy bonusowej, w której gracz będzie musiał wybrać jeden z pięciu totemów z losowymi bonusami gry zarabiaj pieniadze.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!