Gry karciane na pieniądze Blackjack Mini


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


BlackJack Mini - to wirtualny emulator popularnej gry karcianej od Playtech, dostępny w kasynach online. Spróbuj mini blackjacka za darmo, aby doskonalić swoje umiejętności w tej grze!

Gra BlackJack Mini od Playtech

Nie jest tajemnicą że Blackjack jest jedną z najbardziej popularnych gier w karty, ustępując popularności, być może, jedynie pokerowi. W związku z tym, wśród interfejsów od producenta PlayTech jest wiele emulatorów tej hazardowej rozrywki dla kasyn internetowych. Jednym z nich jest BlackJack Mini. Ta wirtualna wersja blackjacka oferuje wygodę, prostą strukturę i szerokie możliwości dla zysków.

Blackjack Mini na pieniądze
BlackJack Mini

Struktura

Pole gry można podzielić na trzy główne części:

  • Obszar z kartami gracza.
  • Panel do sterowania żetonami.
  • Karty przeciwnika.

Na każdą z rąk można umieścić zakład, poprzez kliknięcie na nią myszą. Wartość żetonu można wybrać na górze ekranu. Po zrobieniu zakładu, użytkownik może podwoić go, odwołać, lub uruchomić rozdanie. Gra posiada wygodne głosowe wskazówki przy pomocy których jest ogłaszana ilość punktów za każdą kombinacje.

Reguły gry

Użytkownik gra przeciwko dealerowi. Początkowo gracz umieszcza swoje zakłady. Do jego dyspozycji są trzy ręki jednocześnie. Wykorzystać do gry można tylko jedną z nich, lub wszystkie trzy. Wszystko zależy od tego ilu graczy są skłonni do umieszczenia w jednej rundzie. Głównym zadaniem jest zebrać na jednej ręce 21 punkt, lub ilość przybliżoną, ale nie wolno przekroczyć tej liczby. Punkty są naliczane za każdą grupę kart w następujący sposób:

  • Karty od 2 do 10 - według wartości nominalnej.
  • Walet, dama, król - 10 punktów.
  • As - 1 lub 11 punktów, w zależności od tego, jaka sytuacja jest bardziej korzystna dla gracza.

Warto zauważyć, że dla dealerów as zawsze jest liczony jako 11 punktów. W związku z tym, blackjack należy do gier w których przewaga od początku znajduje się na stronie gracza, a nie kasyna.

Po tym, jak podstawowe zakłady zostały zrobione, na każdą rękę zostają rozdane 2 karty. Widząc wynik rozdania gamer może ubezpieczyć się lub dobrać jedną kartę. W przypadku, gdy gracz zamierza wziąć jeszcze jedną kartę przy dużej ilości punktów, gra wyświetla ostrzeżenie o zagrożeniach związanych z takim krokiem. Jeśli wypadli dwie karty o identycznej wartości, to można zrobić split i podzielić je na dwie ręki. Jedna z kart krupiera jest umieszczona otwartą, co tez przemawia na korzyść gracza w grze przeciwko kasyna w blackjacku. Po handlu połączenia zostają otwarte i okaże się - kto wygrał.

Jak wygrać w Blackjack Mini od Playtech

Zwiększyć swoje szanse na wygraną podczas gry w Blackjack Mini od Playtech można dzięki stosowaniu strategii. Podstawowa strategia obejmuje następujące zasady:

  • Zakończyć dobieranie kart po 17 punktach.
  • Zawsze podwajać przy 11 punktach.
  • Podwajać z 9 punktami, jeśli krupier ma karty od 3 do 6 włącznie.
  • Zawsze robić split, gdy na rękach są ósemki lub asy.

Ważne jest, aby nauczyć się kursów za każdą kartę i manipulacji z różnymi kombinacjami. W związku z tym, przed przystąpieniem do gry za pieniądze jest zalecane użycie emulatora BlackJack Mini od Playtech za darmo w trybie demo. To daje niezbędną praktykę i doskonali umiejętności.