Gry na zbieranie pieniędzy - Book of Ra


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Więc
Theme All
Lines 9
Respins Nie
Rows 3
Wild Nie

Slot Book of Ra – to klasyczny jednoręki bandyta od Novomatic z prostym interfejsem, kolorową grafiką i zabawną animacją. Chcecie wygrać więcej? Zbierz kombinacje z symbolem logotypu automatu i aktywuj grę bonusową!

Slot online Book of Ra

Automat do gry na zbieranie pieniędzy video Book of Ra – interfejs od wiodącego dewelopera oprogramowania do kasyn online Novomatic, który pracuje w oparciu na generator liczb losowych. Zadaniem gracza jest włączenie bębnów slota i zebranie zwycięskiej kombinacji nagród gry na ktorych zarabia sie pieniadze.

Book of Ra zbieranie pieniędzy
Book of Ra

Kluczowe cechy automatu do gier

Dana gra na prawdziwe pieniądze zawiera:

 • Pięć bębnów.
 • Maksymalna liczba aktywnych linii – 9.
 • Tryb gry bonusowej z darmowymi spinami.
 • Opcja gry automatycznej.
 • Stały jackpot.

Rozpoczęcie gry zbieranie diamentów

Automat do gry na maszynach na pieniadze posiada wersję demo, która nie wymaga inwestycji prawdziwych pieniędzy i uruchamia się nawet bez rejestracji. Rozgrywka rozpoczyna się w chwili, gdy załadowała się strona z grą Book of Ra w kasynie online. System emituje dla tego trybu kredyt w walucie gry.

Przed gamerami pojawia się pole gry z bębnami, informacyjnym menu oraz panelem do sterowania. W automacie jest pięć bębnów - to 5 pionowych kolumn z symbolami. I są trzy poziome rzędy, w których znajdują się linie do wypłat tej gry skakanie i zbieranie monet. Aby zobaczyć jak jest ustawiona konkretna linia należy ustawić kursor na jednym z kwadratów w dwóch kolumnach po lewej i prawej stronie bębnów. Użytkownicy mogą grać z 1, 3, 5, 7 lub 9 liniami.

Pod bębnami jest blok informacyjny. Pokazuje ostatnią wygraną (w długim czarnym polu ), aktualny stan konta (Credit), stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy (1 kredyt = "konkretna wartość pieniężna"), aktualny zakład na jedną linię (Bet/Line), liczbę aktywnych linii (Lines Bet ) i całkowity zakład na rundę (Bet).

Panel do sterowania gry zbieranie monet

Menu konfiguracyjne znajduje się w dolnej części pola gry. Od prawej tu są:

 • Przycisk startu jednego obrotu - Start/Skip/Take Win.
 • Przycisk startu z maksymalnymi zakładami - Gamble/Bet Max.
 • Interfejs do regulacji wielkości zakładu - Gamble/Bet One.
 • Play 1, Play 3, Play 5, Play 7, Play 9 - ustalanie liczby aktywnych linii.
 • Info - kliknijcie tutaj, aby dowiedzieć się więcej o symbolach, wygrywających kombinacjach i regułach gry.
 • Coin - stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy.
 • Automatic Start - rozpoczyna serię ciągłych obrotów. Aby zatrzymać obracanie, kliknijcie ponownie na ten przycisk gry chodzenie ludzikiem.

Symbole i zwycięskie kombinacje

W grze jest dziewięć symboli zwyczajnych i scatter do aktywacji gry bonusowej - księga Ra. Aby wygrać, trzeba zebrać połączenie 2 lub więcej identycznych symboli na jednej aktywnej linii. Jeśli wypadło kilka wygrywających kombinacji automat sumuje wypłatę i przelicza na konto gracza ogólny wynik.

Najkorzystniejsze kombinacje w grze – to pięć znaków z wizerunkiem męskiego profilu (bohatera głównego wideoautomatu Book of Ra). Suma wypłaty gry internetowe na prawdziwe pieniadze za to zależy od poziomu zakładu w bieżącej rundzie.

Gra bonusowa

Tryb dodatkowej gry jest aktywowany gdy na aktywnej linii wypadnie kombinacja z trzech lub więcej symboli scatter (symbol przedstawiający książkę Ra). Następnie urządzenie do gier rozpoczyna dziesięć darmowych obrotów. Podczas free spinów gry zbieranie złota pojawia się specjalny symbol o szczególnych cechach, który dzieli się i zajmuje cały rząd, zwiększając tym samym możliwości wygrania i wielkość wypłaty.