Gry za pieniądze Dolphins Pearl Deluxe bez depozytu online


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Dolphin’s Pearl Deluxe – to kolejny automat do gry w karty na pieniądze o tematyce związanej z morzem od słynnego producenta Novomatic. Pozostałymi morskimi slotami tej firmy są Sharky i Lord of the Ocean. Zdarzenia zachodzą w głębi błękitnego morza. Producent Dolphin’s Pearl Deluxe spodziewa się na popularność klasycznego poprzednika - dziwięcioliniowego Dolphin’s Pearl. Wersja gry online na pieniadze Deluxe różni się tylko dodatkową linią płatności (w sumie – 10) i zaktualizowaną grafiką.

Chcę się pływać

Zanurzcie się na same dno rozległego oceanu, wraz z automatem do gier Dolphin’s Pearl Deluxe. Pięć bębnów gry na pieniądze bez depozytu są umieszczone na niebieskim tle ładnego czystego morza z wodorostami na bokach i pęcherzykami powietrza na bębnach. Grafika gry na pieniadze w internecie nie jest bardzo zaawansowana, ale mimo to miła dla oka - zwłaszcza miłośnikom starych klasycznych maszyn.

Dolphin’s Pearl Deluxe w internecie
Dolphin’s Pearl Deluxe

Gra w ruletke na pieniadze w Dolphin’s Pearl był jednym z najbardziej powszechnych automatów w kasynach. Temat morza jest dość popularny, więc jeśli chcecie trochę popływać, to zwróćcie uwagę na sloty Deep Sea Dosh, Dolphin Cash i Mermaids Millions, i na już wspomniane Sharky i Lord of the Ocean.

Symbole inspirującego morza w kasynie internetowym na pieniadze

Wśród uroków morza gry na pieniądze przez internet Dolphin’s Pearl Deluxe napotkacie:

  • Homara.
  • Płaszczka.
  • Tęczankowate rybki.
  • Pławikoniki.
  • Ostrygę ze świecącą perłą.
  • Delfina.
  • i klasyczne symbole od dziewięciu do asa.

Pięć symboli gry za pieniadze w internecie, jakichkolwiek z powyższej listy, mnożą wygraną od 25 do 100 razy.

Symbol Wild - delfin, który zastępuje wszystkie inne symbole, oprócz otwartej ostrygi. Delfin ma kilka funkcji, dodatkowo do funkcji symbolu Wild:

  • Jeśli na jednej linii zbiera się pięć delfinów, wtedy wygrana będzie równa 90 000 monet. Oznacza to, że mnożnik wynosi x900.
  • Jeżeli Delfin dopełnia jakąkolwiek wygrywającą kombinację, to wypłata jest mnożona na dwa.

Ostryga w tej grze – to scatter, więc Delfin nie może zastąpić ją sobą. Trzy ostrygi nagradzają 15 free spinami i trzykrotnym mnożnikiem. Pięć symboli scatter, wypadnętych na bębnach, przy maksymalnej stawce dają graczu 50.000 monet.

Za każdym razem gdy wypadnie trzy lub więcej ostryg darmowe spiny ponownie dodają ten sam bonus - 15 obrotów.

Limity zakładów i inne opcje

Zakłady tej gry w maszyny na pieniadze mieszczą się w przedziale 0,40 - 100 monet. Ilość linii do wypłat - 10. Odsetek ogólnego zwrotu automatu jest zaznaczony w certyfikacie do maszyny i wynosi 95,13%. Oznacza to, że z każdych stu jednostek, wprowadzonych w slot, graczom będą zwrócone - 95 jednostek, czy to dolarów czy w innej waluty tej gry online na prawdziwe pieniądze.

W Dolphin’s Pearl Deluxe niema jackpotu. Tryb gry automatycznej jest dostępny, jeśli nie chcecie przerywać się na klikanie po przycisku Spin.

Jeśli chcecie zaryzykować i wygrać podwójną wypłatę, to można kliknąć na przycisk Gamble i zgadnąć jakiego rodzaju będzie karta. Zalecamy nie grać w tym trybie zbyt często - kursy tej gry na pieniadze prawdziwe nie są na Waszą korzyść.

Dolphin’s Pearl Deluxe – to dość elastyczna i ciekawa gra w karty na pieniadze online, więc należy być ostrożnym, delfiny mogą pociągnąć gamera za sobą na dno. Novomatic wyróżnia się właśnie takimi maszynami: prostymi, skromnymi i całkiem w duchu retro. W porównaniu do innych firm mają mało bonusów i dodatkowych funkcji, niemniej jednak, klasyk jest klasykiem.