Gry na pieniądze online Gonzo's Quest bez depozytu


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Adventure
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Gonzo’s Quest – tematyczny automat do gier od Net Entertainment, wykonany w duchu przygód i wszystkiego co z nimi związane. Szanse na wygraną zwiększa symbol Wild, połączenia ze scatterów i progresywny mnożnik.

Maszyna do gier Gonzo’s Quest

Pięciobębnowy automat do gier video Gonzo’s Quest – to kolejny interfejs od wiodącego producenta kasyn online Net Entertainment. Ten automat z barwną grafiką, fabułą, przyjemnym dźwiękiem, 20 liniami do wypłat, a także funkcją mnożnika. Tutaj też jest scatter, który aktywuje serię darmowych spinów, i symbol Wild.

Gonzo’s Quest przez internet
Gonzo’s Quest

Cechy gameplayu gry na pieniądze przez internet

Na ogół, Gonzo’s Quest – to standardowy slot, zaprojektowany na zasadzie generatora liczb losowych. Symbole na bębnach wypadają losowo i zbierają się w połączenia – wygrywające lub "puste". Aby wygrać, trzeba zebrać kolejność trzech lub więcej takich samych obrazków na jednej aktywnej linii.

W tym automacie jest dwadzieścia linii. Ich liczba jest stała i użytkownik nie może ją zmienić. Aby zobaczyć lokalizację każdego aktywnego rzędu, przesuńcie kursor myszy nad jedną z liczb w kolumnach obok bębnów gry za pieniądze z telefonu.

Bardziej szczegółowe przepisy są w opisie interfejsu gry maszyny na pieniadze. Aby je przeczytać, kliknijcie na znak zapytania w lewym dolnym rogu. Spowoduje to otwarcie oddzielnego menu z informacją w języku angielskim. Jest też przycisk który służy do ustawienia dźwięku, jakości obrazu w slocie i prędkości wirowania.

Proste i specjalne znaki gry na pieniądze bez depozytu

Mnożniki, kombinacje bonusowe i ich liczbowe znaczenie jest umieszczone w tablicy PAYTABLE.

Prostych symboli tutaj jest sześć. Jest symbol Wild, który może zastąpić wszelkie inne znaki w połączeniach (z wyjątkiem scatterów)tej gry hazardowe maszyny na pieniądze.

A scatter – to obrazek złotej monety. Połączenie trzech takich znaków aktywuje 10 darmowych obrotów gry komputerowe na pieniądze. W Gonzo’s Quest takie rundy są nazywane Free Fall (swobodne spadanie).

Mnożnik

Należy zwrócić uwagę na prawy górny róg powyżej bębnów. Jest to linia z X1, X2, X3, X5. Tak jest wyświetlana opcja mnożnika. Na początku gry na pieniadze prawdziwe jesteście na pierwszym etapie - X1 – on świeci się żółtym kolorem. Po udanej rundzie wspinacie się na wyższy poziom - X2. Oznacza to, że w kolejnym spinie wygrana zostanie podwojona. Jeśli obrót nie przyniesie wygranej, to nastąpi powrót do X1. A jeśli wygracie i tym razem – to przejdziecie na poziom X3 z potrójnym mnożnikiem, a następnie - na X5, gdzie każdy pozytywny wynik zostanie pomnożony przez pięć.

W trakcie darmowych obrotów gry o pieniądze przez internet także aktywuje się opcja mnożników, ale zaawansowana. Istnieją poziomy X3, X6, X9, X15. Nagroda zostanie odpowiednio zwiększona w trzy, sześć, dziewięć, piętnaście razy.

Jak kierować maszyną do gier Gonzo’s Quest

W Gonzo’s Quest jest standardowe dla wszystkich automatów NetEnt menu. Istnieją trzy przyciski startu:

  • Centralny okrągły przycisk uruchamia jeden obrót.
  • MAX BET - rozpoczyna rundę z największymi z możliwych zakładów.
  • AUTO w lewym dolnym rogu aktywuje tryb "Autoplay" (jest to 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750, 1000, ciągłych rotacji, użytkownik może wybrać dowolną liczbę). Zatrzymać ten tryb można używając przycisku STOP.

Zarządzajcie zakładem przy pomocy przycisku BET LEVEL. W slocie jest 5 stałych poziomów zakładów. Ich ilościowe znaczenie jest pokazane w kolumnie BET po lewej.

COIN VALUE wyznacza stosunek pomiędzy walutą w grze i prawdziwymi pieniędzmi.

WIN – tutaj umieszczony jest rozmiar waszej ostatniej wygranej. Jeśli w ostatniej rundzie przegraliście – to miejsce zostaje puste.

Obecny stan konta gamera jest wyświetlany poniżej głównej paneli do sterowania (okrągły przycisk START) tej gry na pieniądze android obok napisu COINS.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!