Automaty do gry na pieniądze Guns and Roses – sposoby wygrać


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Music
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Automat do gier Guns and Roses od NetEnt jest wyposażony w znaczną ilość opcji bonusowych. Urządzenie pozwala uzyskać dostęp do gier bonusowych przy pojawieniu się symboli i losowo aktywuje wygrywające funkcje

Maszyna do gier online Guns and Roses od NetEnt

Slot video Guns and Roses od NetEnt – to kolejny przedstawiciel w linii producenta, który jest poświęcony tematyce muzycznej. Stylowa gra wideo przyciąga graczy oryginalnym układem i dużą ilością gier bonusowych.

Guns and Roses na wygrywanie pieniedzy
Guns and Roses

Symbole gry automaty na prawdziwe pieniadze Guns and Roses

W pięciobębnowych automatach do gry na pieniądze z dwadzieścioma liniami do wypłat Guns and Roses można aktywować bonusy losowo i w sposób klasyczny. Symbolika maszyny zabiera trzy znaki specjalne:

 • Symbol Wild. Tradycyjnie, symbol Wild może zastąpić dowolny obrazek w połączeniach, z wyjątkiem symbolu bonusowego. Maszyna Guns and Roses posiada dodatkową funkcję. Gdy na linii pojawia się pojedynczy symbol Wild, to przekształca się w Expanding Wild i rozciąga na całą długość bębna.
 • Wild Simbol Appelite for Destruction – to symbol Wild w kształcie krzyża. On również ma możliwość zastąpienia innych znaków oprócz Bonusa. Poprzeczna część takiego symbolu Wild zajmuje drugi, trzeci i czwarty bęben szczeliny, zapewniając tworzenie conajmniej jednej kombinacji z czterech znaków.
 • Symbol Bonus – to obrazek płyty winylowej - ma podwójną funkcję: działa jako scatter i obrazek bonusowy. Pojawienie się takich trzech symboli na pierwszym, trzecim i piątym bębnach, niezależnie od swej konkretnej lokalizacji, aktywuje grę bonusową.

Rundy w grach bonusowych

Ta opcja wydziela się oryginalnością i nowatorskimi zasadami działania. Po wypadnięciu trzech scatterów przed graczem pojawia się płyta winylowa z kolorowymi komórkami, umieszczonymi na jej krawędzi. Po naciśnięciu przycisku "Stop"- zatrzymuje się, a igła gramofonu wskazuje na wygraną. Gamerowi może zostać naliczona pewna nagroda pieniężna, lub jedną z dwóch ekscytujących gier bonusowych:

 • Encore Free Spins - dziewięć darmowych spinów ze symbolem Stack Wild. Przy każdym obrocie jeden z obrazków z portretem muzyka wykonuje funkcje symbolu Wild i przy tym on całkowicie zajmuje jeden z bębnów. Inne takie symbole mogą pojawić się jako pojedynczy zwykły symbol Wild. Działanie normalnego symbolu Wild w takim trybie maszyny też jest możliwe.
 • Crowd-Pleasure Bonus Game – gra bonusowa z trzema poziomami typu «Pick and Click» (wybierz i kliknij ). Na pierwszym etapie przed graczem pojawia się sześć instrumentów muzycznych, każdy z których jest w stanie przynieść określony bonus: tylko pieniądze lub pieniądze + free spiny. Po lewej stronie jest wskaźnik z trzema liczbami: 60, 300 i 800. Jeżeli na pierwszym etapie graczu udało się wybrać trzy obrazki z nagrodami w wysokości ponad sześćdziesięciu monet, to idzie do drugiego etapu. Na drugim poziomie są podobne zasady. Gamer musi wybrać trzy symbole, tylko w tym przypadku, aby przejść do następnej rundy jest zobowiązanie do zebrania 300 monet w sumie, biorąc pod uwagę koszty uzyskane na pierwszym poziomie. Do "ukrytych" pieniężnych wynagrodzeń i darmowych obrotów dodaje się jeszcze jeden rodzaj bonusów - monety + dodatkowa możliwość wyboru symbolu. W trzeciej rundzie gracz również wybiera obrazek, podobnie jak na drugim poziomie. Wszystkie otwarte nagrody dodają się do całkowitej kwoty. Szczęściarz, któremu udało się zebrać 800 monet w grze bonusowej, dostaje podwójną nagrodę - 1600 monet i kilka obrotów, jeżeli naliczonezostały jako bonusy gry na wygrywanie pieniedzy.

Przed rozpoczęciem każdej rundy bonusowej urządzenie puszcza krótki filmik. Można go pominąć przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

Losowe opcje bonusowe tej gry na pieniądze bez depozytu

Ponadto, w trakcie gry można otrzymać dodatkowe bonusy, które są aktywowane losowo:

 • mnożnik kursu wypłaty. Może pojawić się po dowolnej rotacji w przypadku utworzenia zwycięskiej sekwencji z trzech znaków gry hazardowe maszyny na pieniądze.
 • Darmowe obroty Legend Speens. Po uaktywnieniu tej opcji gracz otrzymuje trzy dodatkowe obroty ze specjalnymi symbolami Wild. Za pierwszym spinem Stack Wild zajmuje cały trzeci bęben. Za drugim obrotem - zajmuje pierwszy i piąty bęben. Trzecie wirowanie odbywa się ze Stack Wild na drugim i czwartym bębnach. I do tego działanie głównego symbolu Wild w grze nie jest wstrzymywane.

Jak kierować tym automatem do gry na pieniądze przez internet

Pomimo zwiększonej funkcjonalności automat do gier Guns and Roses charakteryzuje się łatwością zarządzania gry karciane na pieniądze. Aby ustawić parametry gry są używane tradycyjne przyciski i okienka:

 • "Bet" i "Coins" - okna informacyjne, które są położone na krawędziach panelu do sterowania. Wyświetlają aktualną wielkość zakładu oraz aktualną liczbę monet. «I» - otwiera szczegółową tabelę wypłat.
 • "Level" i "Coins Value" – sekcje ze strzałkami, znajdują się trochę bliżej środka ekranu. Są przeznaczone do wyboru wartości monet oraz ich zakładu na linię aktywną.

W centrum panelu do sterowania są umieszczone klawisze funkcyjne, które aktywują obroty gry na zarabianie pieniedzy:

 • Max Bet - jeden obrót z zakładem maksymalnym.
 • Autoplay - tryb automatycznych obrotów.
 • Start/Spin - duży przycisk z podwójną strzałką w centrum - uruchomienie pojedynczego spinu z ustalonymi przez gamera parametrami.

Obecna wielkość zakładu, wygrane i obecny stan konta w prawdziwej walucie są wyświetlane tuż pod panelem do sterowania gry kasyno na prawdziwe pieniadze.

Oryginalną cechą urządzenia Guns and Roses jest wybór odtwarzającej się melodii. W zakładce Set List, na dole po lewej stronie ekranu, są przedstawione do wyboru kilka rodzajów tracków. Gracze mogą ustawić ten, który najlepiej pasuje do jego upodobań smakowych, zapewniając maksymalny komfort spędzania czasu w grze.