Gry na pieniądze Hellboy na maszynach hazardowych


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Hellboy – to najbardziej ognisty slot od wiodącego dewelopera Microgaming. Nie przegapcie okazji aby wygrać z 20 liniami aktywnymi, symbolem Wild, scatterem i ekscytującą grą bonusową.

Opis automatu do gier online Hellboy

Hellboy – to kolejna klasyczna gra na slocie od Microgaming. Te automaty do gry na pieniądze online oferują grę na pięciu bębnach i 20 liniach do wypłat. Jest tutaj tryb gry bonusowej, symbol Wild, mnożnik i free spiny.

Hellboy na telefon za pieniądze
Hellboy

Gameplay na slocie Hellboy

Ten jednoręki bandyta jest oparty na zasadzie generatora liczb losowych. Użytkownik gry online na prawdziwa kase aktywuje bębny, one obracają się, zatrzymują i symbole na nich są gromadzone w pewne kombinacje - wygrywające czy puste. Celem gry na slocie jest złapanie maksymalnie korzystnej kombinacji czy kolejności znaków specjalnych, które aktywują rundę bonusową, w której można napełnić konto gracza.

Hellboy występuje w dwóch wersjach: standardowej i demo. W tej pierwszej – gra odbywa się na podstawie zakładów na prawdziwe pieniądze. W drugiej - bębny obracają się za kredyt w walucie gry. Dla początkujących zaleca się rozpocząć z darmowej (drugiej) wersji. Ale opcji gry automatycznej tam nie ma.

Demo wersja gry za pieniądze przez internet Hellboy nie wymaga dodatkowej rejestracji lub pobrania programu klienckiego na komputer. Wystarczy przejść na stronę kasyna online, dalej do strony danego slotu i grać bezpośrednio w przeglądarce.

Przed Wami na ekranie będzie pięć bębnów gry na pieniądze bez depozytu. Są trzy poziome rzędy symboli. One stwarzają połączenia w liniach do wypłat.

Maksymalna liczba aktywnych linii do gry za pieniądze z telefonu - 20. Do gry można wybrać dowolną ich ilość. Położenie każdej linii można zobaczyć po lewej i prawej stronie bębnów - wystarczy kliknąć na jeden z numerów w kolumnie pionowej.

Panel do sterowania gry za pieniądze online

Pod bębnami tej gry na pieniądze maszyny znajduje się panel do sterowania grą. Tutaj są (od lewej do prawej):

 • View Pays. Kliknijcie tutaj, aby dowiedzieć się więcej o symbolach i kombinacjach.
 • Demo Credits – wyświetla się bieżący stan konta.
 • Coin Value - określa stosunek waluty gry i prawdziwych pieniędzy.
 • Lines - reguluje liczbę aktywnych linii(od 1 do 20).
 • Coins - ustawia wielkość zakładu.
 • Bet Max – aktywuje spiny z 20 aktywnymi liniami i maksymalnie możliwym dla użytkownika zakładem.
 • Spin uruchamia jedną rundę na określonych warunkach.
 • Win - wyświetla wypłatę za ostatnią rundę.

W prawym górnym rogu znajduje się przycisk włączenia lub wyłączenie dźwięku w slocie, oraz "?" – menu informacyjne. Kliknijcie tutaj, a w oddzielnym oknie pojawi się pełny opis slotu, zasady gry na nim, informacje na temat specjalnych symboli i rund bonusowych. W wersji demo, dostępnej w Polsce, tekst jest w języku angielskim.

Symbole i zwycięskie kombinacje automatów online na prawdziwe pieniadze

W tym automacie jest dziesięć prostych symboli. Jest symbol Wild – to logotyp gry Hellboy. Zastępuje on wszystkie inne symbole (z wyjątkiem scattera) i podwaja wygraną.

Scatter – to symbol Right Hand of Doom (obrazek z podniesioną do góry ręką). Trzy lub więcej takich symboli wywołują grę bonusową.

Dodatkowa runda

W grze bonusowej gamer okaże się pod ziemią. Tam są cztery różne tunele (są równoważne poziomom). Na końcu każdego - pięć drzwi. Za czterema są ukryte bonusy, a za piątym - symbol Blocked, który zabierze gracza z powrotem do głównej gry bez jakiejkolwiek wygranej. Przejdź wszystkie cztery poziomy (tunele) gry na telefon za pieniądze, a wszystkie bonusy zostaną twoimi.

Jak pokonać slot Hellboy

Zalecenia doświadczonych graczy:

 • Nauczcie się zasad gry i przeczytajcie opis automatu.
 • Nie wolno grać w krótkie serii rund.
 • Unikajcie minimalnych i maksymalnych zakładów.
 • Stopniowo zwiększajcie wielkość zakładu po wygranej.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!