Gry na pieniądze Lucky Ladys Charm Deluxe za darmo


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Automat do gier Lucky Ladys Charm Deluxe od Greentube – to zaktualizowana wersja popularnego slotu od Novomatic Lucky Ladys. Ładny interfejs, obecność tradycyjnych symboli i Risk Game – to opcje, które przyciągają użytkowników

Slot video Lucky Ladys Charm Deluxe od Greentube

Maszyna do gier online Lucky Ladys Charm Deluxe od Greentube jest zaktualizowaną wersją gry Lucky Ladys firmy Novomatic. Zachowując klasyczne znaki specjalne, rundę na podwojenie i wyposażona tematyczną fabułą, ta gra na pieniadze w internecie nabyła bardziej stylowego wyglądu i lepszą grafikę.

Podstawowe funkcje panelu sterowania gry online na prawdziwe pieniądze

Tradycyjnie, dziesięćioliniowe gry na pieniądze przez internet od Novomatic zapewniają maksymalną łatwość obsługi. Lakoniczny panel do sterowania pozwala na zmianę jakichkolwiek parametrów gry, wybierając najbardziej komfortowy stosunek zakładu i bilansu. Głównymi klawiszami gry online pieniądze są:

  • PLAY LINES – na panelu umieszczono pięć takich przycisków z liczbami nieparzystymi. Każdy z nich umożliwia aktywację odpowiedniej liczby aktywnych linii do wypłat.
  • GAMBLE BET ONE - określa liczbę monet w zakładzie na linię, aktywuje RISK GAME.
  • COINS - ukazuje ilość monet w kredytach.
  • GAMBLE BET MAX - wybiera maksymalny zakład przy pomocy jednego kliknięcia, bez uruchamiania obrotu.
  • AUTOPLAY - opcja ciągłych obrotów bębna.

Przycisk START SKIP/GET WIN jest obdarzony kilkoma funkcjami:

  • Uruchamia pojedynczy obrót bębna.
  • Oddaje polecenie o wypłacie wygranej na konto.

Symbolika maszyny do gier

Tematycznie urządzenie jest dedykowane tematu magii i zawiera odpowiednie symbole. Wszelkiego rodzaju amulety, podkowy, szczęśliwe czterolistne koniczynki – jednym zdaniem, pełny zakres magicznych atrybutów.

Najcenniejszymi symbolami danej gry na pieniądze w internecie są znaki specjalne:

  • Symbol Wild - to uroczy portret Lucky Ladys. Wraz ze zdolnością do zastąpienia zwykłego symbolu gry hazardowe maszyny na pieniądze, ma on najwyższą wartość. Nawet dwa te znaki na linii już dają niewielką opłatę. Pojawienie się pięciu Lucky Ladys daje gamerowi 9000 monet.
  • Scatter – to magiczna kula. Znak scattera tej gry na pieniadze za darmo przynosi nagrody finansowe, niezależnie od tego gdzie na ekranie się pojawi. A za trzy lub więcej scatterów gracz otrzymuje specjalny prezent - piętnaście darmowych obrotów z potrójnym mnożeniem wszystkich wypłat tej gry na kase. Przy powtórnym wypadnięciu kombinacji z trzech lub więcej scatterów czas działania bonusu przedłuża się.

Szczegółowa tabela wypłat gry wygraj pieniądze jest dostępna w sekcji Info.

Aktywacja reguł Risk Game

Odrębną kategorią jest klasyczna Risk Game, która pozwala pomnożyć rozmiar każdej wypłaty. Jej aktywacja jest dostępna po każdym udanym obrocie bębna gry online na pieniądze forum. Wystarczy użyć klawiszy GAMBLE BET ONE. Przed graczem otworzy się panel z obrzuconą kartą do gry pośrodku. Celem jest odgadnięcie jej rodzaju. Wspomniany przycisk GAMBLE BET ONE oznacza czerwony rodzaj karty, a GAMBLE BET MAX - czarny. Prawidłowa odpowiedź pomnoży wygraną dwukrotnie.

Graczu jest dostępna nie jedna taka próba, każda słuszna decyzja zwiększy wygraną. Ryzykiem gry na prawdziwe pieniądze forum jest utrata całej wygranej za ostatnią kombinacje, jeśli podasz niewłaściwą odpowiedz. Gra może być aktywowana, pominięta i zakończona w dowolnym momencie, za decyzją gamera.

Wraz z urządzeniem, które pozwala grać za pieniądze, Novomatic opracował jakościowy emulator gry na pieniądze bez depozytu Lucky Ladys Charm Deluxe. Dokładna symulacja zwykłego slotu pozwala przetestować grę w trybie demo z wirtualnymi kredytami.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!