Gry na pieniądze 21 Blackjack Duel


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Blackjack Duel firmy Playtech - to klasyczna gra karciana w której gracz ma potrójną przewagę nad dealerem! Zaryzykuj i zagraj w multihand z najwyższymi limitami i zdobądź największą wypłatę!

21 Blackjack Duel

"Duel" – to wersja cyfrowa klasycznej gry w karty Blackjack, opracowana przez kompanię Playtech. Możecie zagrać z dealerem sam na sam, mając wyraźną przewagę: gracz może grać w "trzy ręce", to znaczy że otrzyma po dwie karty trzy razy, zwiększając tym samym swoje szanse na sukces. Ta wersja cyfrowego blackjacka nazywa się "multihand".

21 Blackjack Duel - gry na pieniądze
21 Blackjack Duel

Zasady blackjacka

Jak w rzeczywistym tak i w wirtualnym kasynie zasady blackjacka nie zmieniają się. Główny cel gry - zebrać niezbędną kombinacje kart. Jeśli grasz po raz pierwszy to zasady gry nie jest trudno zrozumieć nawet początkującemu. Gra jest rozgrywana talią składającą się z 52 kart. Każdy gracz otrzymuje dwie karty, inne 2 karty wykłada się na stole otwartymi. Karty te nazywane są wspólnymi. Użytkownik musi obliczyć wartość kart i zbierać kombinację która da 21 pkt.

 • Karty między 2 a 9 mają wartość równą swemu nominału.
 • Karty od 10 do Króla dają 10 punktów.
 • As, w zależności od potrzeb gracza, da od 1 do 11 punktów.

Jak grać w cyfrowego blackjacka Duel?

Blackjack Duel – to dość prosta gra, jeśli patrzyć na kierowanie. Ona nie jest trudna w obsłudze, zwłaszcza dla tych którzy są nieco zaznajomieni z zasadami blackjacka lub mają minimalne doświadczenie z gry w prawdziwym kasynie. No i dla tych którzy znajdują się za wirtualnym stołem po raz pierwszy zrozumieć zasady też nie będzie trudnym zadaniem.

Po ekranie startowym wyskakuje pierwszą wskazówka: żeby rozpocząć grę należy postawić zakład na jedno z pól stołu do gier. Z tej prostej akcji i zaczyna się rozgrywka. Gracz może postawić na jedną, dwie lub trzy ręce - miejsce pod każdą rękę jest wyświetlane na wirtualnym stole do blackjacka.

Zakłady w grze

Zakłady są umieszczane za pomocą żetonów do gry w lewym dolnym rogu ekranu. Gracz otrzymuje szeroki zakres żetonów o wartości nominalnej od 0,1 do 100 euro. Minimalny zakład na grę wynosi € 1, a maksymalny - 300 euro. Kiedy zakład jest wykonany można rozpocząć grę poprzez naciśnięcie przycisku "rozdać".

Kierowanie i gameplay

Po rozdaniu kart na ręce zaczyna się najciekawsza część procesu gry. Jedna ręka i krupier otrzymują po dwie karty: jedna jest ujawniona, a druga - skryta. Również na stole ułożone zostaną dwie karty wspólne. Oceniając swe szanse gracz może:

 1. Odrzucić jedną kartę z ręki naciśnięciem przycisku "Reset".
 2. Zabrać do ręki jedną z dwóch kart wspólnych. Można wybrać za pomocą przycisków:
  • lewa karta;
  • prawa karta.
  Również na tym etapie można zresetować skrytą kartę z ręki. Po zabraniu lub odrzuceniu karty gracz przechodzi do kolejnego etapu gry. Tutaj dostępne są dwa przyciski:
 3. Pas - przycisk, który oznacza odmowę ujawnienia skrytej karty.
 4. Hit - otwiera zakrytą kartę.

Po tym jak gamer podjął decyzje jest liczona ilość oczek. Oczywiście, wygrywa kombinacja kart która zbiera 21 punktów. Jeśli ani gracz ani dealer nie mają 21 punktów, to wygrywa kombinacja z większą ilością oczek. Tak więc, jeśli gamer ma rękę suma kart której równa się 19, a suma ręki dealera – 14 – to kombinacja gracza wygrywa. Jeśli suma kart przekracza 21 - to taka kombinacja jest uważana za przegraną.