Gry casino na pieniądze American Roulette


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


American Roulette od Playtech - wirtualna wersja Koła Fortuny, dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo. Graj amerykańską ruletkę od Playtech i sprawdź swoją intuicję i szczęście.

American Roulette od Playtech

Wirtualna wersja ruletki amerykańskiej, stworzonej przez firmę Playtech, zapewnia wszystkim fanom okazję przetestowania swojej intuicji i sprawdzenia czy Jej Wysokość Fortuna sprzyja dziś gamerowi. Ten wariant gry, która powstała w Stanach Zjednoczonych, ma swoje różnice w stosunku do klasycznej wersji. Z których główną jest ta, że do koła dodano dodatkowy sektor z podwójnym zerem.

American Roulette na pieniądze
American Roulette

Struktura gry

Pole do gry jest podzielone na trzy główne elementy konstrukcyjne:

  • Koło ruletki.
  • Pole dla zakładów.
  • Panel do sterowania.

Główna akcja toczy się w wirtualnej strefie służącej do robienia zakładów. Gracz wykorzystuje żetony, przesuwając je w odpowiednich polach. Użytkownikom są dostępne różne rodzaje zakładów, które są szczegółowo opisane w regułach gry. Po tym jak gracz postawił żeton, to należy nacisnąć przycisk Start, a kulka rozpoczyna swój ruch na ruletce. Dla wygody gamera w lewym górnym rogu znajduje się pole, w którym w powiększonej skalę jest pokazana aktualna pozycja kulki.

Zasady amerykańskiej ruletki

Gra za pieniądze zaczyna się od tego że użytkownik wnosi zakład. W American Roulette od Playtech zakład można umieścić na następujące pola:

  • Liczba od 00 do 36.
  • Jeden z 3 tuzinów.
  • Parzyste, czy nieparzyste.
  • Czerwone lub czarne.
  • Liczby od 1 do 18 lub od 19 do 36.

Stosować można żetony nominałem w 0,01; 0,1; 0,5; 1; 5; 10; 25. Na każdą komórkę gracz może umieścić kilka żetonów z różnymi wartościami.

Jak wygrać?

Według statystyk, to amerykańska wersja ruletki jest najczęściej rozpowszechniana w kasynach online i kasynach naziemnych. Sytuacja ta jest łatwo wytłumaczalna jeśli wziąć do uwagi obecność sektora z podwójnym zerem, co daje większe korzyści dla kasyn. Przy równych kursach wypłat za zakład (1 do 36) liczba samych numerów na polu gry rośnie. Jeśli w klasycznej wersji ruletki sektorów jest 36, to w amerykańskiej - z zerem i podwójnym zerem - 38. Jednakże, ten fakt nie będzie stanowić przeszkody na drodze do zwycięstwa przy prawidłowym podejściu.

Istnieje wiele strategii które mogą zwiększyć szanse na wygraną gracza w amerykańskiej ruletce. Najczęstsza – to system Martingale. Według tego systemu użytkownik podnosi rozmiar zakładu z rozwojem gry, dopóki nie wygrywa. Metoda ta opiera się na teorii prawdopodobieństwa. Z każdą kolejną rundą szansy na zwycięstwo wzrastają. W związku z tym wzrost rozmiaru zakładu jest uzasadniony.

Inną popularną strategią w amerykańskiej ruletce jest strategia 1-3-2-6. Jest ona oparta na fakcie że gracz może wygrać 2 razy podrząd. Ta sytuacja nie jest niczym niezwykłym, jeśli robić zakład nie na liczbę, a na bardziej dostępne pola. Graczu należy umieszczać na tej samej komórce pierwszy zakład, potem, w razie przegranej – zakład pomnożony na 3, a następnie x2 i x6.