Maszyna do gry Robin Hood – graj i zarabiaj


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Tales
Lines 20
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Kto to jest Robin Hood, wiedzą nawet dzieci. Dzieci, i nawet dorośli, lubią oglądać dzielnego Robina i jego towarzyszy, którzy biorą pieniądze od bogatych i oddają je biednym. Dlatego o bohaterze angielskich ballad są napisane książki, nakręcone filmy i kreskówki. Twórcy gier online też oferują fanom angielskiego średniowiecza i walki o sprawiedliwość, powrót do dzieciństwa. Gracze mogą poczuć się jak Robin Hood i postarać się zabrać pieniądze od bogatego kasyna.

Gra rozpoczyna się ze wstępu, w którym Robin i jego towarzysze z zasadzki atakują rycerzy szeryfa i kradną skrzynię złota, a następnie wyrzucają pieniądze w tłum. Wszystko to przy akompaniamencie majestatycznej muzyki. Następnie na bębnach na gamerów czekają Robin i jego towarzyszy, rycerzy, worki z pieniędzmi, karty do gry w pokera i, oczywiście, darmowe obroty i scattery.

Jak wyskoczy!

Mówiąc o tym slocie wideo powinniśmy wspomnieć o doskonałej grafice 3D. Bohaterowie są zaprojektowane w taki sposób, jakby uciekli z kreskówki. Kufry i torby z pieniędzmi wyglądają jak prawdziwe, a nawet proces rotacji bębna jest miły dla oka.

Robin Hood na maszynach za pieniadze
Robin Hood

Najlepszą zabawę deweloperzy zarezerwowali na moment kiedy na bębnach wypadnie symbol jednego z bohaterów w zwycięskiej kombinacji gry wygrywaj pieniądze. Wtedy, każdy z nich staje się uczestnikiem zabawnej sceny w formacie 3D. Mały John bije rycerza w czoło (to trzeba koniecznie zobaczyć), brat Tuck pozdrawia z dzbankiem piwa, a Robin Hood "wyskakuje" z bębna i strzela ze swego słynnego łuku.

NetEnt: prostota gry jest zabiesbeczona

Maszyna do gry na pieniadze Robin Hood –5-bębnowy, z 3 rzędami i 20 linii do wypłat automat. Twórca tej maszyny - firma NetEnt. Miłośnikom slotów nie trzeba jej przedstawiać: jest to jeden z liderów na rynku. Panele do sterowania w NetEnt są przemyślane i nawet początkujący intuicyjne ich zrozumie. W centrum znajduje się przycisk startu gry. Na lewo od niego - przycisk gry automatycznej, po prawej - przycisk maksymalnego zakładu. Oba pozwalają szybko zakończyć z ustawieniami. Jeśli chcesz ustawić grę bardziej precyzyjnie, to dla tego istnieją :

  • Po lewej stronie – regulator poziomu zakładu (od 1 do 10) tej gry hazardowe maszyny na pieniądze.
  • Po prawej – suwak do ustawienia wartości monet (od 1 do 50 centów).

Personalizacja tej gry na pieniadze

Podobnie jak wszystkie sloty od NetEnt, to urządzenie pozwala dostosowanie pod konkretnego gamera różnych ustawień gry na maszynach za pieniadze:

  • Prędkości obrotowej bębna.
  • Audio ustawień.
  • Obecność wstępnego video.
  • Wyświetlanie animacji.
  • Poziom grafiki (ważne jest, aby zaoszczędzić traffic).
  • Liczba rund w trybie gry automatycznej (od 10 do 1000).

Ponadto, dodatkowe ustawienia mogą zostać wprowadzone do gry automatycznej.

Symbol Wild, scatter i inne gry na pieniądze bez depozytu

Jak w każdej nowoczesnej grze online tutaj także są symbole Wild. Przedstawia go symbol z napisem "Robin Hood", który zastępuje wszystkie inne symbole za wyjątkiem worka z napisem "free spin". Są i scattery.

Ciekawą jest rola worka. Kiedy worek wypada na bębnie, to przenosi się do skrzyni, która stoi poniżej pola gry w karty na pieniadze. 4 worki otwierają również drogę do darmowych spinów (10 sztuk, co jest całkiem sporą ilością). A niewykorzystane worki są zapisywane na przyszłe gry na okres do jednego roku (!). I jeszcze jedno: w darmowych spinach wartość monet jest obliczana na podstawie średniej wartości monet w tych obrotach, w których tę worki zostali zebrane.

Tabela wypłat gry na pieniądze przez internet

Jedyną rzeczą która zawiodła w tym slocie - to design. Trudno znaleźć przełącznik w tabeli wypłat tej darmowe gry na pieniadze. Ona sama jest umieszczona tradycyjnie w lewym rogu ekranu, ale aby przełączać się pomiędzy jej stronami, trzeba korzystać z przycisków ze strzałkami, które są powyżej napisu Bet. Mówiąc o wypłatach: ogólny procent zwrotu dla tej gry wynosi 96,8%.

Shifting Reels

Cechą charakterystyczną tej gry online na prawdziwe pieniądze są tak zwane "ruchome bębny". Oznacza to, że w przypadku jackejkolwiek wygranej bębny zostają przesunięte w prawo o jeden bęben, a "zwolniony" bęben ponownie aktywuje się, co daje dodatkową szanse na wygraną. Opcja "ruchome bębny" jest stosowana tak długo, jak wypadają wypłaty.

Podsumowanie: zabawny automat z dobrą fabułą, wybitną grafiką i ciekawymi strategiami.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!