Gry za pieniądze Ariana przez internet


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Nie
Reels 5
Risk game Nie
Theme Tales
Lines 25
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Ariana – to automat do gier online od Microgaming, największego producenta oprogramowania rozrywkowego. Szanse na wygraną w tym slocie są jeszcze wyższe dzięki 25 aktywnym liniom, symbolom Wild, darmowym obrotom i symbolom Stacked.

Opis automatu do gry na pieniadze Ariana

Ariana – to gra na wygranie pieniędzy na automacie do gier video od Microgaming, wiodącego dewelopera interfejsów dla kasyn online. Cechy techniczne automatu do gier:

 • Pięć bębnów.
 • Dużo linii do wypłat - 25 stałych aktywnych linii.
 • Symbol Wild.
 • Scatter i darmowe obroty.
 • Kilka symboli Stacked.
 • Tryb gry automatycznej jak w wersji standardowej, tak i w wersji demo.

Ariana na wygranie pieniędzy
Ariana

Gameplay w slocie Ariana

Wersja demo w tej grze nie wymaga pobierania i instalowania dodatkowej apki czy przejścia rejestracji. Interfejs gry na pieniądze bez depozytu jest uruchamiany natychmiast po załadowaniu strony automatu w kasynie online. Inwestowanie pieniędzy w wersji demo nie jest konieczne, ponieważ system automatycznie zapewnia kredyt w walucie gry. Dlatego ta wersja jest zalecana dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Na początku jest wyświetlane pole gry z pięcioma bębnami. Symbole na nich są rozmieszczone w trzech poziomych rzędach i układają się w kombinacje na 25 liniach. Liczba linii do wypłat gry na pieniądze maszyny zawsze jest stała i nie może być zmieniona, to znaczy że użytkownik może grać tylko z maksymalną liczbą aktywnych linii.

Jak kierować slotem

Zacznijmy od tego, że w grze są trzy główne przyciski informacyjne. Pierwszy znajduje się w prawym górnym rogu - znak "?". Drugi - HELP - znajduje się w prawym dolnym rogu i powtarza informacje znajdujące się pod przyciskiem "?". Kliknijcie na jeden z tych klawiszy, a w osobnym oknie, które zostanie otwarte, zobaczycie szczegółowy opis automatu i zasad gry w języku angielskim. Tutaj, w prawym dolnym rogu gry online na prawdziwa kase, można regulować prędkość wirowania, jakość obrazu oraz akompaniament muzyczny, a także zobaczyć statystykę gry.

Trzeci przycisk informacyjny tej gry na pieniądze przez internet - Pays - jest po prawej, naprzeciwko bębnów. Tutaj jest opis symboli, kombinacji wygrywających, ich wartości za rundę na ustawionych parametrach, położenie linii do wypłat.

Główne menu gry na pieniądze przez internet znajduje się pod bębnami. Tam są od lewej:

 • Demo Credits - aktualny stan konta.
 • Bet – przycisk, który dostosowuje wielkość zakładu.
 • Win - okno, które wyświetla wygraną za ostatni obrót.
 • Autoplay - rozpoczyna serię ciągłych obrotów. Można wybrać 10, 25, 50, 100 obrotów bez zatrzymywania rotacji.
 • Spin - przycisk startu, który aktywuje pojedynczy obrót na podanych parametrach.

Symbolika gry online na prawdziwe pieniądze

W slocie jest pięć głównych znaków - karty A (as), K (król), Q (dama), J (walet) i 10 (dziesiątka). Aby wygrać musicie zebrać w jednej linii rząd trzech lub więcej jednakowych symboli. Jeśli połączeń jest więcej, system będzie je sumować.

Istnieje również symbol Wild - logo automatu do gier, który zastępuje wszystkie symbole za wyjątkiem scatterów. Mozę wypaść na każdym bębnie.

Scatter - to obrazek z rozgwiazdą gry za pieniądze przez internet. Połączenie trzech lub więcej takich znaków automatycznie uruchamia serię 15 darmowych spinów. Wygrana podczas bezpłatnych obrotów zależy od wielkości ogólnego zakładu.

Gra ma także pięć symboli Stacked. Na każdym z bębnów gry za pieniądze z telefonu może wypaść Ariana (obrazek z dziewczyną) i Wild, tylko na pierwszym – skrzynia ze skarbami, korale i ostrosz. Gdy te znaki wypadną na wszystkich (trzech) komórkach bębna, to one przekształcą obok stojące symbole w podobne i stworzą z nimi zwycięskie połączenia.

Jak pokonać automat Ariana

Pierwszą rzeczą należy dokładnie zapoznać się z automatem do gier. Następnie postawić zakład. Zaleca się unikać minimalnego i maksymalnego zakładu i zwiększać jego rozmiar po każdej wygranej.

Najbardziej korzystnymi i interesującymi rundami na tym slocie są darmowe obroty. Tutaj w grę wstępuje więcej symboli Stacked, a zatem szanse na wygraną są większe.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!