Gry na prawdziwe pieniądze Dragon Island na maszynach


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Freespins Więc
Reels 5
Risk game Nie
Theme Fantasy
Lines 15
Respins Nie
Rows 3
Wild Więc

Dragon Island – slot wideo od szwedzkiego dewelopera NetEnt. To automat do gier z piękną grafiką i prostym, dyskretnym soundtrackiem. Zwiększyć szansy na wygraną pomogą znaki specjalne, darmowe obroty i mnożnik.

Automat do gier online Dragon Island

Gra na pieniadze online Dragon Island – to automat od największego dewelopera w Europie Net Entertainment (siedziba w Sztokholmie, Szwecja). W porównaniu z innymi automatami Dragon Island nie wydziela się specjalną grafiką lub dźwiękiem. W odniesieniu do właściwości technicznych automatu do gier, to w nim znajdują się:

 • Pięć bębnów.
 • Maksymalna liczba aktywnych linii - piętnaście.
 • Symbol Wild.
 • Scatter i darmowe spiny.
 • Symbol Golden Wild, aktywujący mnożnik.
 • Opcja gry automatycznej.

Dragon Island na pieniadze online
Dragon Island

Opis gameplayu gry na pieniądze przez internet

Zasady Dragon Island, a także innych automatów, pracujący na zasadzie generatora liczb losowych, są proste: użytkownicy muszą obracać bębny do ich całkowitego zatrzymania i zbierać wygrywające kombinację nagród. Celem hazardowej rozrywki jest złapanie, lub prawidłowo mówiąc uzyskanie, zwycięskiej kombinacji i otrzymanie za nią wypłaty.

Jak rozpocząć grę

Gra na pieniądze online Dragon Island jest dostępna dla klientów nie tylko w wersji płatnej. W slocie także znajduje się darmowa wersja. Debiutantom rozpocząć zapoznanie z automatem zaleca się właśnie z niej. System daje niewielką pożyczkę w walucie gry i z nią będzie można grać.

Należy pamiętać, że wersja demo nie potrzebuje rejestrowania się lub pobrania programu do zainstalowania na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Automat jest uruchamiany natychmiast po załadowaniu się strony w kasynie online.

Kliknijcie przycisk CONTINUE, a zamiast wstępnego video zabaczycię ekran z bębnami i panelem sterowania.

Bębnów tutaj jest pięć (pionowe kolumny z symbolami).

Linii do wypłat - 15. Ich liczba nie jest stała. Użytkownicy mogą swobodnie decydować z jaką liczbą linii do wypłat chcą grać. Położenie tych linii można zobaczyć w tabeli wypłat lub w dwóch pionowych kolumnach po lewej i po prawej stronie od bębnów. Wystarczy przesunąć kursor nad jeden z numerów.

PAYTABLE – to tabela ze szczegółowym opisem znaków, informacjami o wypłatach i kombinacjach za rundy na obecnych warunkach.

Panel do sterowania

Menu konfiguracyjne tej gry na pieniądze bez depozytu znajduje się na spodzie bloku pola gry (pod bębnami). W lewym rogu znajduje się przycisk do regulacji prędkości obracania, jakości obrazu, głośności urządzenia do gier. Tu również znajduje się przycisk info - "?" – wywołuje opisanie slotu oraz zasad gry na nim w języku angielskim.

Główny interfejs (od lewej do prawej) tej gry w pieniądze:

 • LINES - reguluje liczbę aktywnych linii do wypłat (od jednej do piętnastu).
 • LEVEL - ustawia wielkość zakładu. W automacie do gier jest 10 poziomów zakładów. Użytkownik może wybrać każdy. Wielkość zakładu będzie wyświetlana w polu BET po lewej stronie.
 • AUTOPLAY - rozpoczyna cykl 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750 lub 1000 ciągłych obrotów.
 • Okrągły przycisk uruchamia jeden obrót na wybranych warunkach.
 • MAX BET - aktywuje jeden obrót z maksymalnymi rozmiarami zakładów i ze wszystkimi 15 liniami do wypłat.
 • COIN VALUE - kontroluje stosunek waluty gry do prawdziwych pieniędzy.
 • COINS - to obecny stan konta użytkownika w walucie gry.
 • ACTIVATED/DEACTIVATED WITH BOTH WAYS- włącza/wyłącza opcje jednoczesnej wygranej na aktywnych liniach i symbolu Golden Wild.

Pod panelem sterującym jest długi czarny pasek informacyjny. Tutaj są wyświetlane bieżące konto, zakład i wygrana z ostatniej rundy.

Symbolika gry online na prawdziwe pieniądze

W automacie do gry na prawdziwe pieniądze online Dragon Island jest dziesięć prostych symboli. Aby wygrać trzeba "złapać" kombinacje trzech lub więcej jednakowych symboli na jednej aktywnej linii. Im więcej z nich wypadnie na aktywnej linii, tym większa nagroda czeka na gamera.

Symbol Wild zastępuje brakujące znaki w kombinacjach wygrywających.

Scatter gry online na prawdziwa kase aktywuje serię darmowych spinów i zawiera mnożnik, który zwiększa wielkość wygranej w kilka razy, w zależności od liczby wypadnietych scatterów na linii. Dla uruchomienia trybu free spinów musicie zebrać kombinację dwóch lub więcej scatterów.

Golden Wild, także jak i symbol Wild, zastępuje proste symbole i zawiera opcję mnożnika. Użytkownicy mają możliwość zwiększenia wypłaty w 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 razy.

Porady dla początkujących od doświadczonych graczy

Przed rozpoczęciem gry na pieniadze upewnij się, że wybrałeś solidne i niezawodne kasyno online. Musi mieć pozytywną opinię i wysoki procent wypłat. Przed rozpoczęciem gry w slocie Dragon Island dokładnie przeczytaj opis i zasady (za pomocą przycisku "?"), oraz zapoznaj się z informacjami w tabeli wypłat.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze!