Gry karciane na pieniądze American Roulette Gold Series


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Zakręć bęben w American Roulette Gold Series od Microgaming i licz na szczęście! Duża wygrana i nieopisywalna atmosfera kasyna czeka na ciebie.

American Roulette Gold Series

American Roulette Gold Series od Microgaming – to wersja cyfrowej ruletki amerykańskiej, prezentowanej w wielu kasynach online. Popularność ruletki w salonach ziemnych i wirtualnych pozostaje na wysokim poziomie, a wielu sprzedawców wydaje własne wersje gry. Użytkownik może wybrać grę do gustu i, gdy mechanika gry pozostaje taka sama we wszystkich przypadkach, pozostaje tylko eksperymentować z wygodą interfejsu oraz graficznym przedstawieniem gry. Ruletka od Microgaming jest wykonana w stylu prawdziwych kasyn, a sterowanie grą jest proste i intuicyjnie zrozumiałe zarówno dla doświadczonych, tak i początkujących graczy.

American Roulette Gold Series na pieniądze
American Roulette Gold Series

Zasady gry American Roulette Gold Series

Gra American Roulette Gold Series działa po standardowych zasadach amerykańskiej ruletki. Gra polega na tym, że gracz robi zakład na losowo wybrany numer lub serie numerów, po czym krupier rzuca kulkę i obraca koło ruletki. Jeżeli kulka zatrzymała się w tym sektorze na który postawił gracz, to ta runda jest uważana za wygraną.

Zwiększenie szans na wygraną jest możliwe przy pomocy zewnętrznych zakładów. Jest to rodzaj zakładów na pewny ciąg liczb, ich miejsce na polu lub kolor. Tak więc, jeśli wewnętrzny zakład nie wygrał, gracz może zwrócić część kwoty wydanej na spin, wygrywając na zewnętrznych zakładach.

Zakłady

Tak więc zakłady są wewnętrzne i zewnętrzne.

Wewnętrzne zakłady mogą być wykonane na dowolną liczbę na polu, wśród których znajdują się 36 czerwonych i czarnych, plus dwie dodatkowe - zero i podwójne zero.

Zakłady zewnętrzne – to kilka rodzajów zakładów pomocniczych. Są umieszczane na polach poza szeregiem czerwonych i czarnych liczb. Wśród nich są:

 • 2 to 1 - jest to zakład na 12 numerów, ułożonych w jeden rząd.
 • 1st 12, 2nd 12, 3rd 12 - zakłady na jedną trzecią pola do gry.
 • 1 to 18, 19 to 36 - zakład na połowę pola do gry.
 • Even/Odd - zakłady na parzyste lub nieparzyste numery (można umieścić zakład na te lub inne).
 • Czerwone lub czarne - w polu gry liczby są wyświetlane odpowiednim kolorem.

Sterowanie w grze

Aby grać w American Roulette Gold Series od Microgaming trzeba poradzić sobie z przyciskami gry, regulowanymi parametrami i polami informacyjnymi. To pomoże kontrolować swój bankroll i grać w najbardziej przyjaznym dla użytkownika tempie.

Rozmiar zakładów w grze jest wybierany przez naciśnięcie strzałek "do przodu" i "wstecz" na paneli sterowania, nad polem gry. Rozmiar zakładów w grze waha się od 1 do 25 kredytów. Po wybraniu wielkości zakładu, gracz, przy pomocy lewego przycisku myszy, umieszcza żetony na odpowiednich komórkach pola do gry.

Następnie gra jest sterowana za pomocą przycisków:

 • Spin – przycisk, naciśnięcie którego aktywuje koło ruletki.
 • Repeat – klawisza, za pomocą której można powtórzyć poprzednie zakłady.
 • Clear – usuwa wszystkie żetonu z pola do zakładów.
 • Undo - anuluje ostatni wykonany zakład.
 • Redo - powraca anulowany zakład.

Aby monitorować postępy w grze, są pola, które wyświetlają liczby i inne wskaźniki gier:

 • Bet - wyświetla zakład na spin.
 • Win - pokazuje ile gracz wygrał za spin.
 • Credits – oznajmia z liczbą kredytów za grę na koncie użytkownika.
 • Okno z kawałkiem ruletki - zwiększony sektor, w którym zatrzymała się kulka.
 • Tabela w prawym górnym rogu ekranu zapisuje wygrywające numery.

Gry za pieniądze przez internet z telefonu

Nie trzeba wiele czasu, aby zrozumieć zasady sterowania i nauczyć się kontrolować swój stan konta w grze. Należy pamiętać, że od wielkości zakładów zależy rozmiar wypłaty. Wypłaty za udany zakład są obliczane według standardowych kursów, ale wraz ze wzrostem zakładów ostateczna wypłata będzie większa.