Gry w karty na pieniądze Joker Poker


Bonus 1000 PLN w kasynie

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.


Graj w video poker online Joker Poker od firmy Microgaming! Wykorzystaj swoje przewagi w grze! Karta Wild pomoże na drodze do maksymalnego zysku - 5000 kredytów!

Wirtualny poker Joker Poker

Joker Poker – to video poker, który został opracowany przez Microgaming. Jest to jedna z najbardziej popularnych odmian pokera wideo, dostępna w większości kasyn online. Gra toczy się jeden na jeden (użytkownik gra z kasynem) i może być interesująca zarówno dla doświadczonych tak i początkujących graczy. Proste zasady, tablica kombinacji i kursów, karta Wild, która zastępuje jakąkolwiek inną - to wszystko pomoże zrozumieć mechanikę gry i świetnie bawić się.

Joker Poker dla gry w karty na pieniądze w Internecie
Joker Poker

Przed rozpoczęciem gry

Joker Poker od Microgaming - to gra w której jest tylko jedna talia z 52 kartami, z uwzględnieniem jokerów. Talia jest tasowana przed każdym rozdaniem, karty są rozdawane losowo. Na początku sesji gry użytkowniku jest podana wskazówka: żeby rozpocząć grę trzeba postawić zakład klikając lewym przyciskiem myszy po wybranej kolumnie w tabeli kursów.

Joker Poker ma 5 poziomów zakładów. Zakłady wahają się w zakresie od 2 do 10 kredytów. W zależności od kwot zakładów dokonanych w grze wygrana jest naliczana za konkretną kombinacje zebranych kart. Lista wygrywających połączeń znajduje się w skrajnej lewej kolumnie. Gdy użytkownik ustalił wysokość zakładu - można przejść bezpośrednio do gry.

Cechy charakterystyczne Joker Poker

Gra Joker Poker posiada kilka cech, które odróżniają ją od innych odmian pokera wideo:

  • Główna różnica Joker Poker - obecność tak zwanej "karty Wild". Jest ona przedstawiona w tej grze jokerem. Joker może uczestniczyć w każdej kombinacji przedstawionej na liście i zastępuje brakującą kartę.
  • Inną bonusową cechą tej wersji video pokera jest gra na podwojenie. Gdy gracz zebrał udaną kombinację – on dostaje szansę na uruchomienie Risk Game. Wykorzystując taką możliwość, użytkownik może zwiększyć wypłatę za połączenie w dwa razy, cztery lub więcej - aż póki prawidłowo odgaduje karty.

Te oferty dają pewną przewagę dla gracza, dzięki czemu jeśli mu się powiedzie – to może wygrać w kasynie maksymalną ilość kredytów - 5000.

Jak kierować w grze Joker Poker

Interfejs gry Joker Poker od Microgaming pozwala dość szybko przystosować się do gry. Nie ma żadnych dodatkowych zbędnych określających wskaźników. Dla łatwego zarządzania rozgrywką należy zwrócić uwagę na niektóre z aktywnych pól, wskaźników i przycisków:

  • Tabela kursów – to pole nad stołem do gier, które opisuje kombinacje i wypłaty za nich. Wybierając jedną z pięciu kolumn, automatycznie robicie zakład na jedno rozdanie.
  • Pole Bet wyświetla aktualny zakład.
  • Pole Win wyświetla wygraną za kombinację. Wysokość wygranej jest również podświetlana w tabeli kursów.

Przyciski w grze:

  1. Deal - klawisza, która rozpoczyna grę. Naciskając ją karty są rozdawane na ramię i są otwarte. Na tym etapie gry mogą być zebrane karty, które potencjalnie mogą uczestniczyć w połączeniach.
  2. Draw - przycisk, przy pomocy którego gracz zrzuca karty jakie nie są zaangażowane w kombinacje. Wszystkie odrzucone karty zostają zastąpione nowymi.
  3. Double- przycisk, który uruchamia Risk Game.
  4. Collect – klawisza, przy pomocy której użytkownik zabiera wygraną.

Ponadto, dla gamera są oferowane dodatkowe przyciski - Options i Help. Przy pomocy pierwszego – gracz dostosowuje ustawienia gry. Drugi przycisk otwiera dodatkowe okno z informacjami na temat Joker Poker i regułami gry.

Risk Game

Gra na podwojenie w Joker Poker odbywa się w nietypowy dla większości gier sposób.. Użytkownik otrzymuje 5 kart, z których cztery są zakryte. Jedna karta jest otwarta. Gracz będzie musiał wybrać losowo jedną z pozostałych 4. Jeśli wartość wybranej karty jest wyższa lub równa odkrytej – to wygrana zostaje podwojona. Jeżeli wybrana karta będzie mniejsza od tej odkrytej - gra kończy się, a zysk uzyskany za połączenie wyzerowuje się.